free templates joomla

Rober Rajewski Jr. vs Ivan Kondratiev na turnieju Tatneft Cup 2018

TNA Tatneft Cup 2018: Robert Rajewski Jr. vs Ivan Kondratiev27-letni polski kickboxer Rober Rajewski Jr. (5-4) z Rajewski Team Płock, weźmie udział w prestiżowym kickboxerskim turnieju Tatneft Cup 2018, którego trzecia runda ćwierćfinałowa odbędzie się 27-go czerwca w rosyjskim Kazaniu. Rywalem Polaka będzie o rok starszy Ivan Kondratiev (9-0-4) z Moskwy. Pojedynek odbędzie się w kategorii do 70 kg. 

Polak niedawno zdobył pas organizacji PFKB pokonując w rewanżowej walce na PFN 2 w Zawierciu silnego Rafała Kosiarskiego z Thai Gym Tarnów. W karierze ma za sobą występy na prestiżowej Angels of Fire, gdzie zaczynał karierę u siebie w Płocku a także walki w MMA na FEN. Był wielokrotnym mistrzem Polski w Sanda a także wicemistrzem Europy w tej formule. Zdobywał także mistrzostwa Polski w Kickboxingu. Jego trenerem jest charyzmatyczny ojciec i trener Robert Rajewski.

Rywal Rajewskiego, Kondratiev (Иван Кондратьев) to bardzo ciekawa postać. Trenuje długo i ciężko, ale miał swoje wzloty i upadki. Sięgając po narkotyki, znalazł sie na dnie. Pomogła mu wiara i 3 miesięczny pobyt w prawosławnym klasztorze, by powrócić i zrozumieć - co jest ważne w życiu. 28-letni Rosjanin nie ukrywa tego i jest gotów zmierzyć się nie tylko z rywalem ale i demonami z przeszłości. Jak mówi nie boi się i tego i rywali. Leworęczny Ivan jesty bardzo silny fizycznie, bowiem walczył w wadze do 73 kg i powyżej. W Kazaniu jawi się jako faworyt, ale nie można skreślać twardego jak skała Polaka.