free templates joomla

Drzwi FEN zawsze otwarte dla Mariana Ziółkowskiego? Oficjalne stanowisko Fight Exclusive Night!

Marian Ziółkowski, Paweł JóźwiakNiedawno pisaliśmy o przejściu Mariana Ziółkowskiego z FEN do KSW i jego debiucie w nowej organizacji na gali KSW 44, która już 9 czerwca 2018 odbędzie się w Trójmieście. Szefostwo organizacji Fight Exclusive Night przez blisko tydzień nie odniosło się do tej informacji, mimo oficjalnego ogłoszenia, że Ziółkowski będzie przeciwnikiem Klebera Koike Erbsta na czerwcowej gali.

W dniu wczorajszym FEN wydał jednak oficjalne oświadczenie informujące o rozstawniu z zawodnikiem w przyjaznych stosunkach i zaznaczając, że drzwi organizacji są dla niego zawsze otwarte. Poniżej zamieszczamy oficjalną informację prasową FEN.

To kolejny zawodnik, który w ostatnim czasie z organizacji wywodzącej się z Wrocławia przechodzi do Federacji KSW. Przyznać trzeba też, że osoby przygotowujące oficjalne komunikaty KSW do perfekcji opanowały przygotowanie informacji o nowych zawodnikach ani razu nie wymieniając nazw poprzednich organizacji dla których walczyli.


"Marian Ziółkowski z dniem 31 maja podpisał kontrakt z federacją KSW. Przedstawiciele FEN oraz osoby reprezentujące interesy zawodnika spotkały się i na podstawie rozmowy wypracowały rozwiązanie tej sytuacji. Strony doszły do porozumienia, które jest zadowalające dla wszystkich.

Rozstanie nastąpiło w zgodzie. Marian Ziółkowski był zawodnikiem FEN od marca 2016 roku, stoczył pod jej szyldem cztery pojedynki, w tym dwa mistrzowskie w kategorii lekkiej. Federacja FEN w międzyczasie umożliwiła mu starty również dla innych organizacji, a z możliwości tej Marian Ziółkowski korzystał. FEN ma nadzieję, że na "nowej drodze życia" Marian będzie odnosił same sukcesy i wiele w tym sporcie osiągnie. Federacja doskonale go zna i wie, że tylko kwestią czasu jest, gdy zawodnik wejdzie na szczyt i będzie świętował w sporcie najwyższe laury. Drzwi dla Mariana w FEN są zawsze otwarte. Powodzenia!"

Głos w tej sprawie zabrał również prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

- Marian to znakomity zawodnik, jeden z filarów naszej federacji w ostatnich latach. Rozchodzimy się w przyjaznych stosunkach, wbrew temu, co napisało kilka portali na ten temat. Życzę Marianowi z całego serca wszystkiego dobrego i będę bacznie przyglądał się jego przyszłości. On ma wielki potencjał, który ja zauważyłem w nim już bardzo dawno temu. Cała federacja FEN kibicuje mu podczas kolejnego pojedynku. Wszystkiego dobrego, Marian!


Źródło: Informacja prasowa FEN