free templates joomla

Federacja KSW powraca do Londynu galą KSW 45 w październiku 2018!

KSW 45 London, Wembley ''Federacja KSW'' ogłosiła dzisiaj oficjalnie, że swoje drugie wydarzenie w Londynie, galę KSW 45 ''The Return to Wembley'', zorganizuje 6 października 2018 w The SSE Arena, Wembley. Pierwsze nazwiska bohaterów, którzy wystąpią tego wieczoru w klatce zostaną ogłoszone w najbliższą sobotę.

Po znakomitym roku 2017, w którym Federacja KSW zorganizowała jedną z największych gal w historii MMA oraz odwiedziła po raz pierwszy Irlandię, w 2018 wraca do stolicy Wielkiej Brytanii po trzech latach od pierwszej zagranicznej gali KSW – KSW 32: Road to Wembley, która odbyła się 31 października 2015 roku. Tamtej nocy w The SSE Arena, Wembley zasiadło niemal 10 000 widzów, aby zobaczyć w akcji m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Borysa Mańkowskiego, Tomasza Narkuna, Matusza Gamrota.

Dzięki fenomenalnej produkcji, znanych na całym świecie otwarć i widowiskowym pojedynkom KSW oferuje niezapomniane przeżycie, którego nie da się porównać z żadnym innym wydarzeniem. Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli pokazać nasz niepowtarzalny produkt w Londynie. 

„Nasza poprzednia gala w Londynie była wielkim sukcesem”
– mówi jeden z właścicieli KSW, Maciej Kawulski. „Jesteśmy zachwyceni, że znów będziemy mogli zaprezentować się naszym fanom na Wyspach. Obiecujemy, że i tym razem karta będzie naładowana czołowymi nazwiskami i wyśmienitymi zestawieniami. Tego nie można będzie przegapić!”

Źródło: Informacja prasowa KSW