free templates joomla

UFC Fight Night 134: Abu Azaitar vs Vitor Miranda

Vitor Miranda vs Abu AzaitarOrganizacja Ultimate Fighting Championship oficjalnie potwierdziła pojedynek znanego z pojedynków z Polakami marokańskiego zawodnika mieszkającego w Niemczech Abu Azaitara (13-1-1 MMA, 0-0 UFC) z brazylijskim weteranem Vitorem Mirandą (12-6 MMA, 3-3 UFC) na gali UFC Fight Night 134, która w dniu 22-go lipca trafi do hali Barclaycard Arena w Hamburgu w Nieczech.

32-letni Abu Azaitar, aż 5-krotnie mierzył się z polskimi zawodnikami jak Marcin Naruszczka, Krzysztof Kułak, Piotr Strus i Rafał Lewoń. Przegrał tylko raz z Marcinem Naruszczką w 2012 roku, gdy na gali Respect FC 8 poddał się po pierwszej rundzie. Zrewanżował się w rok później wygrywając przed czasem.

Podczas gal KSW nokautował szybko Krzysztofa Kułaka na KSW 25 i zremisował z Piotrem Strusem na KSW 27 Cage Time w 2014 roku. Tamten werdykt powetował sobie dość wątpliwą wygraną nad Rafałem Lewoniem na gali GMC 6. Dwie wygrane w amerykańskiej WSOF, zagwarantowały mu kontrakt z UFC i debiut nastąpi w Hamburgu. Azaitar reprezentuje Combat Club Cologne, choć trenował już w amerykańskich zawodowych teamach MMA.

Miranda ma 40 lat i jest weteranem największych brazylijskich gal Bitteti Combat i Jungle Fight. W 2014 roku trafił do UFC, odnosząc 3 wygrane i 3 razy został pokonany. Ostatnio dwa raz z rzędu na UFC Fight Night 88 z Chrisem Camozzi i na UFC Fight Night 112 z Marvinem Vettorim, stąd będzie to dla niego być albo nie być w organizacji.

Podczas gali w jednym z najciekawszych pojedynków ze słynnym "wieżowcem" Stefanem Struve (28-10, 12-8 UFC) z Holandii zmierzy się nasz Marcin Tybura (16-4 MMA, 3-3 UFC) a walką wieczoru będzie starcie Volkana Oezdemira (15-2 MMA, 3-1 UFC) z legendarnym "Shogunem" Mauricio Rua (25-10 MMA, 9-8 UFC). Poniżej karta walk:

Volkan Oezdemir vs. Mauricio Rua
Stefan Struve vs. Marcin Tybura
Marc Diakiese vs. Nasrat Haqparast
Jeremy Kimball vs. Darko Stosic
Ilir Latifi vs. Glover Teixeira
Justin Ledet vs. Aleksandar Rakic
Abu Azaitar vs. Vitor Miranda