free templates joomla

Marta Waliczek straszliwie nokautuje w Rosji na Battle on Volga 4! Video

Marta WaliczekTrzecie zawodowe zwycięstwo w MMA odniosła polska mistrzynmi świata w Kickboxingu Marta Waliczek (3-1) z Daas Berserkers Team Bielsko-Biała, która podczas czwartej edycji gali "Bitwa na Wołdze" (Battle on Volga 4) w Samarze w Rosji pokonała Rosjankę Karinę Vasilenko (4-5). Polka jednocześnie zwyciężyła w Grand Prix jakie kategorii koguciej przeprowadziła rosyjska organizacja.

30-letnia Waliczek bardzo efektownie zakończyła walkę, która nie była łatwa. Polak miała wyraźną przewagę w stójce rozcijając i bijąc krwawiącą Rosjankę już w pierwszym starciu, ale pod koniec rundy dała się obalić. Podobnie było w drugim starciu, ale tu w końcówce licząca 24 lata Vasilenko podjęła błędną decyzję przechodząc do dźwigni taktarowa i tracąc pozycję, co dało Polce szansę obijania rywalki do końca rundy.

W trzeciej rundzie Polka złamała pochodzącą z St. Petersburga Karinę i atakowała ją w stójce z każdej możliwej pozycji. Nokaut wisiał w powietrzu ale Vasilenko także kilka razy trafiła popełniającą jeszcze błędy polską kickboxerkę. W drugiej połowie trzeciej rundy Waliczek posłała lewą nogą wysokie kopnięcie i Vasilenko padła na matę twarzą do podłogi, która była potwornie śliska od wody i krwii.