free templates joomla

Tyrone Woodley: rozwiązałem konflikt z Daną White

Tyrone WoodleyNie widziany niemal od połowy ubiegłego roku w walkach mistrz UFC w wadze półśredniej Amerykanin Tyrone Woodley (18-3-1 MMA, 8-2-1 UFC) odezwał się i skomentował dogasający już konflikt z prezesem organizacji Daną White.

Amerykanin ostatni raz obronę tytułu miał w lipcu ubiegłego roku na gali UFC 214, gdzie na pokonał na punkty brazylijskiego mistrza Jiu-jitsu Damiana Maia. Potem zmagał się z kontują i był kuszony wizjami ciekawych walk. Niestety kontuzja uniemożliwiała mu walki i występy do tego momentu.

Powodów konfliktu było kilka.Między innymikonflikt rozgorzał pomiędzy Woodleyem a jego kolegą z sali treningowej w American Top Team Colby Covingtonem. Krążyły plotki, że obaj mogą poprowadzić edycję The Ultimate Fighter (TUF) co dodatkowo podsycało spór. To tylko część i jak widać Tyrone jest konfliktowy.

Najważniejszym jednak była krytyka jaką wyraził po walce z Maią prezes a Woodley bezproduktywnie próbował się wykłócać bezproduktywnie starając się udowadniać swoje racje. Na wiele się to nie zdało i chyba to zrozumiał, że "pracodawca zawsze ma rację".

"Rozwiązałem konflikt z Daną White. Teraz skupiam się na wyleczeniu z kontuzji barku. Nie wiem, kto zostanie moim kolejnym rywalem. Jestem w branży i zamierzam znokautować wszystkich, którzy staną mi na drodze. Nie walczę, bo moja operacja była niedawno. Poważnie, czy ktoś uważa, że osiem tygodni wystarczy, by wyleczyć się z pęknięcia więzadeł i powrócić do sportu?"- powiedział Tyrone Woodley skandalizującemu portalowi TMZ.