free templates joomla

Konstantin Gluhov wypada z walki z Marcinem Sianosem na LNK Fight Night 6

Konstantin GluhovOgromnego pecha miał popularny łotweski zawodnik Kickboxingu i MMA Konstantin Gluhov (32-17), który do tegorocznego sezonu przygotowywał się w Tajlandii. 38-letni zawodnik przygotowywał się w tajskiej filii American Kickboxing Academy (AKA Thailand) a pierwszą walkę w tym sezonie miał stoczyć z polskim zawodnikiem wagi ciężkiej Marcinem Sianosem (3-2) z Berserkers Team 17-go marca podczas gali LNK Fight Night 6 w Rydze.

Co ciekawe mieszkający w Kołobrzegu Marcin Sianos także ostatnie tygodnie przebywał i trenował w Tajlandii i szykował się do rewanżowej walki z Tomasem Pakutinskasem na FEN 20 w Warszawie, ale z naszych informacji wynika, iż do tego pojedynku nie dojdzie i zostanie on przeniesiony na inny termin. 

Gluhov w grudniu brał udział w turnieju King of Kungfu Champion Fight 2017 w Chinach, gdzie miał pecha i został znokautowany przez Tsotne Rogava z Ukrainy. Tak więc pech nie opuszcza weterana znanego z walk z polskimi zawodnikami: Pawłem "Stingiem" Słowińskim (K-1), Michałem Kitą, Marcinem Tyburą i Damianem Grabowskim.

Nieoficjalnie wiadomo, iż Marcin Sianos otrzymał propozycje walki z Gluhovem ponownie na gali Number One Fight Show 10 w Tallinie w Estonii, która odbędzie się 18-go maja 2018 roku i będzie jednym z największych wydarzeń Sportów walki w tym kraju. Podczas imprezy widzów czeka szereg pojedynków kickboxerski, boksu i MMA. Walka Polaka ze znanym łotewskim weteranem to jedna z głównych tej gali. Impreza będzie transmitowana przez stację Fight Box HD na żywo i polscy widzowie będą mogli ją oglądać live.