free templates joomla

WCA Fight Night 4 już w kwietniu? Udział Akopa Szostaka?

WCA Fight NightJak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć prawdopodobnie w piątek 6 lub w sobotę 7 kwietnia odbędzie się kolejna 4 edycja gali WCA Fight Night organizowanej przez Warszawskie Centrum Atletyki, obecnie najsilniejszy polski klub sportów walki. Poprzednia edycja odbyła się 20-go listopada 2016 i była świetnym kameralnym wydarzeniem w klubie przy ulicy Kolumbijskiej 3.

Na razie niewiele wiadomo o personaliach gali, ale możliwe jest to, iż tu właśnie odbędzie się powrót byłego kluturysty Akopa Szostaka, który trenuje w warszawskim klubie i chce ponownie spróbować swoich sił w MMA. W klubie jest wielu zawodników, którzy mogą walczyć na "klubowej" gali choć faktem jest, że większość ma w najbliższym czasie zaplanowane starty.

Kilku międzynarodowe jak biorący udział w poprzedniej edycji Jakub Kowalewicz, który ma przed sobą galę Brave w Jordanii na początku marca, ale później mógłby walczyć na gali, która jest miesiąc później o ile nie dozna oczywiście kontuzji. Wolny a przynajmniej tak wynika z informacji jest Aleksander Rychlik czy Arbi Shamaev, którego z zadziwijącym uporem pomija FEN nawet przy marcowej gali w Warszawie a jest on w formie i dodatkowo pełni rolę szkoleniowca w Berrkut WCA Fight Team.

Obecnie to zdecydowanie najmocniej wyglądający klub nie tylko na warszawskim rynku, bo odwiedza go wielu zawodników trenujących w innych klubach a chcących potrenować i posparować w klubie na Kolumbijskiej. Być może kilku złoży akces do gali i organizatorzy w tym pani Aleksandra Piątkowska i trener Robert Jocz będą mieli pełną kartę. Będziemy informować o kolejnych nazwiskach i faktach związanych z nadchodzącym wydarzeniem.