free templates joomla

Będzie rewanż Popka z Tomaszem Oświecińskim na KSW 43?

Popek Monster, maciej Kawulski, Robert ZłotkowskiPo wczorajszym wpisie i zdjęciu na profilu trenera boksu i Kickboxingu Roberta Złotkowskiego bardzo prawdopodobnym wydaje się być rewanż kontrowersyjnego Pawła Mikołajowa znanego jako Popek Monster i kulturysty - aktora Tomasza Oświecińskiego, na którejś z kolejnych gal organizacji KSW. Oczywiście zdjęcie i wpis jeszcze niczego nie przesądza, ale wydaje się, że ta atrakcyjna opcja jest w sferze rozmów.

Wszak niedawno odmówiono walki Radosławowi Liszewskiemu reprezentującemu gremialnie branżę disco - polo, który zgłosił medialnie swój akces do KSW (oczywiście za "odpowiednią" opłatą), więc wydaje się, że kierunek muzyczny na niwie polskiego MMA całkowicie zagospodarowany jest przez rapera i sympatia włodarzy ku temu kierunkowi jest skierowana.

O rewanżu Popka i Oświecińskiego zaczęło się mówić niemal w chwilę po walce na KSW 41 w Katowicach, która miała miejsce 23-go grudnia, gdzie Oświeciński ku zaskoczeniu wszystkich pokonał w drugiej rundzie rapera mającego kilka walk na koncie. Pobity Popek miał przewagę całą pierwszą rundę i zaskoczenie było ogromne, gdy Oświeciński zaatakował po gongu i wygrał walkę bardzo szybko. Po wygraniu zmienił sztab szkoleniowy, bowiem ze współpracy wycofał się Piotr Strus i filmowuy marcin Opałka z "Pitbulla" - trafił w objęcia Antoniego Chmielewskiego, mającego równie "mroczną" przeszłość życiową. Rzekomo już trenuje podobnie jak Popek do kolejnej walki. Popek m.in. pod okiem Roberta Złotkowskiego, co ten nam potwierdził w wywiadzie.

Pobity Popek Monster po gali niemal bezszelestnie wycofał się z "życia publicznego", na kilka tygodni a jedyną sensacją okazała się informacja o jego udziale w słynnym programie "Taniec z gwiazdami". Mimo naszych kontaktów z managerem zawodnika i prób nagrania wywiadu z zawodnikiem, odmówiono nam wywiadu. Można to zrozumieć, ale prawda jest taka, że zawodnika poznaje się także w trudnych chwilach a fani także chcieliby kompleksowo wiedzieć co stało się na gali KSW 41. Być może w najbliższym czasie dowiemy sie tego, jak też potwierdzi się informacja o rewanżu, bo na dziś nie ma póki co chętnych i opcji na ich pojedynek z kimś innym.