free templates joomla

Starcie CM Punk vs Mike Jackson na UFC 225?

Punk Jackson Portal mmanews.com podał informację o walce CM Punk'a i Mike Jackson'a na gali UFC 225. Warto zaznaczyć, że obaj zawodnicy mają w swoim dorobku tylko po jednej zawodowej walce w oktagonie i obaj przegrali swoje starcia. Co więcej, porażki ponieśli z rąk tego samo zawodnika jakim jest Mickey Gall.

Dłużej w klatce z młodym prospektem mieszanych sztuk walki wytrzymał znany wrestler CM Punk. Jego walka z Mickey Gall'em trwała 2 minuty i 14 sekund, natomiast Mike Jackson przegrał w zaledwie 45 sekund. 26-letni zawodnik z USA poddał wymienionych wyżej rywali tą samą techniką, czyli klasycznym duszeniem zza pleców (rear-naked-choke).

Pojedynek na gali UFC 225, która odbędzie się 9 czerwca w Chicago, będzie walką o być, albo nie być dla CM

Punk'a i Mike Jackson'a. Kto odniesie porażkę będzie musiał pożegnać się raz na zawsze z oragnizacją UFC.
CM Punk jest znany głównie z występów we wrestlingu dla organizacji WWE. Kontrakt z UFC podpisał w grudniu 2014 roku i pierwotnie miał zadebiutować w MMA już w 2015, ale kontuzja zmieniła jego plany i stoczył swoją pierwszą walkę dopiero we wrześniu 2016 roku. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Phil Brooks. Znany jest również z tego, że wyznaje drogę życiową "Straight Edge", która charakteryzuję się tym, iż nie piję alkoholu, nie bierze żadnych używek oraz nie zawiera
kontaktów seksualnych pozbawionych więzi uczuciowych.