free templates joomla

Arjan Singh Bhullar następnym rywalem Adama Wieczorka w UFC

Arjan BhullarHinduski zapaśnik Arjan Singh Bhullar (7-0 MMA, 1-0 UFC) reprezentujący Kanadę będzie najbliższym rywalem Adama Wieczorka (9-1 MMA, 1-0 UFC) podczas gali organizacji UFC , która odbędzie się 14-go kwietnia. Hindus poinformował o tym poprzez społecznościowy Twitter. Informacja nie została jeszcze potwierdzona przez Ultimate Fighting Championship.

32-latek to były olimpijski zapaśnik wagi ciężkiej. Bhullar był w Londynie w 2012 roku na trzynastej pozycji w stylu wolnym. Urodzony w kanadyjskim Vancouver w Brytyjskiej Kolumbii podpisał kontrakt z organizacją UFC w ubiegłym roku. We wrześniu w debiucie pokonał Brazylijczyka Luisa Henrique na UFC 215. Bhullar jest pierwszym Hindusem w UFC i wielką nadzieją kanadyskiego MMA w wadze ciężkiej.

Wieczorek reprezentujacy klub Spartan Chorzów z kolei, którego debiut przesuwano z UFC Fight Night 118 w Gdańsku z uwagi na kibicowskie powiazania, ostatecznie także na punkty pokonał Anthony Hamiltona na UFC Fight Night 121 w listopadzie 2017 roku w Australii. Tego samego, który w kilkaście sekund znokautował innego Polaka Damiana Grabowskiego.