free templates joomla

DKW Fight Night Dziki Wschód zadebiutuje na rynku MMA

DKWW dniu 10-go lutego w hali MOSiR w Chełmie nowo powstała organizacja DKW Fight Night, przeprowadzi swój pierwszy debiutancki event pod nazwą "Dziki Wschód", którego program wypełnią walki w formule MMA i to zarówno zawodowe jak i semi-pro, będące okazją dla lokalnych zawodników na pokazanie się swojej publiczności.

Właśnie na lokalną publiczność i jej głód na obejrzenie cieszącego się popularnością MMA liczą organizatorzy gali. Ostatni event MMA w Chełmie odbył się 23-go listopada 2013 roku i była nią PLMMA 25. Organizacja zatem trafia na dobry grunt i przyjazne władze miasta.

Jak poinformował nas dyrektor sportowy organizacji Krzysztof Wołczuk, w walce wieczoru zobaczymy młodych i utalentowanych fighterów z jakich zamierza korzystać organizacja, która desygnowała do tej roli Rafała Kijańczuka z Fabryki Sportu Chełm, który zmierzy się nieco bardziej doświadczonym Ireneuszem Strawą z Krakowa. Waga wydarzenia jest duża stąd też pojedynek w wadze ciężkiej ma swój "ciężki" wymiar.

Wstępnie organizacja planuje cztery zawodowe pojedynki i przynajmniej o kilka więcej jeśli chodzi o pozostałe. Dwa pojedynki są już awizowane oficjalnie, to starcia Grzegorza Stelmasiewicza z Giorgi Esiavą i Damiana Sobczuka z Adamem Wiewiórą z Katowic. Organizatorzy zapowiadają udział Angeliki Sobczuk, debiut Kamila Mękali, Marcina Jaskota, Marka Ostasza i Mateusza Grzeleca.

Właścicielami organizacji są Jacek Durzyński, Grzegorz Kosiński oraz wspomniany Krzysztof Wołczuk, trójka pasjonatów sztuk walki. Poza galami, których planowanych jest kilka w tym roku, organizacja zamierza przeprowadzić także seminaria z gwiazdami sportów walki. Kolejne wydarzenia i ich ogłoszenie jest kwestią czasu. Więcej informacji wkrótce.