free templates joomla

Mecz Polska vs Czechy będzie częścią gali DSF 13 we Wrocławiu

DSF Kickboxing Challenge 13 Polska vs Czechy Podczas gali DSF Kickboxing Challenge 13, która 3 lutego 2018 roku odbędzie się we Wrocławiu, w hali Orbita,  rozegrany zostanie mecz Polska vs Czechy, na który składać się będzie pięć pojedynków K-1. W tej chwili ogłoszone zostały cztery zestawienia meczu, a uczestników piątego z nich poznamy 10 stycznia, na konferencji prasowej DSF Kickboxing Challenge. Walka zapowiadana jest jako hitowe starcie, w którym wystąpi nowa gwiazda organizacji.

Spotkania międzypaństwowe z udziałem najlepszych i najbardziej utytułowanych zawodników to już tradycja na galach DSF Kickboxing Challenge. W ostatnim czasie reprezentacja Polski wychodziła zwycięsko z meczów przeciw Francji, Ukrainie, Niemcom, Litwie i Macedonii. Biało-czerwoni jedyną porażkę ponieśli na grudniowym wyjeździe w Równem. W ramach starcia z Czechami na DSF Kickboxing Challenge 13 jak zwykle zaplanowano pięć walk. Każda z nich odbędzie się w formule K-1 na dystansie 3 rund po 3 minuty.

Międzynarodowy Mecz na zasadach K-1: Polska vs Czechy
1. 71 kg Paweł Józefowicz vs Denis Farkas
2. 91 kg Marcin Bachórz vs Adam Audy
3. 75 kg Dominik Zadora vs Anatoli Hunanyan
4. 71 kg Adam Gielata vs Tadeas Ruzicka
5. TBA vs TBA

Jedną z gwiazd polskiej ekipy jest reprezentujący barwy klubu Puncher Wrocław Adam Gielata. Zaledwie dwa miesiące temu został amatorskim mistrzem świata w K-1 w kategorii do 71 kg. Jest także aktualnym mistrzem Polski.