free templates joomla

Aleksander Emelianenko vs Szymon Bajor na WFCA 45

Szymon BajorZawodnik Spartakusa Rzeszów 29-letni Szymon Bajor (17-7) zmierzy się z jednym z najpopularniejszych i kontrowersyjnych zawodników rosyjskiego MMA Aleksandrem Emelianenko (25-7), który jest bratem brat najpopularniejszego do niedawna zawodnika MMA na świecie Fiodora Emelianenko. Pojedynek odbędzie się na gali WFCA 45 w Samarze w Rosji w dniu 4-go marca.

Bajor walczący w polskiej KSW do marca 2016 roku, kolejne miesiące i już 2017 rok poświęcił na wojaże do Japonii i Rosji, gdzie we wrześniu i grudniu bił się na gali Rizin FF a w 2017 roku pokonał Rosjanina Alexandra Stolyarova podczas gali League S-70 w Soczi.

Rosjanin liczący 36 lat z kolei po wyjściu z więzienia, gdzie odsiadywał kare za gwałt nadal szokuje, ale i wygrywa kolejne pojedynki. Po związaniu się z organizacją Ramzana Kadyrowa World Fighting Championship Akhmat stoczy dla niej już trzecią walkę. Dwie z nich wygrał. Ostatnią stoczył w niedzielę 17-go grudnia na gali WFCA 47 pokonał przez techniczny nokaut Amerykanina Virgila Zwickera.