free templates joomla

Polscy zawodnicy KSW z Fantom Team Dublin podbijają Irlandię

[fot Facebook Konrad Iwanowski] Dwa świetne występy w ostatni weekend zanotowali mieszkający w Irlandii polscy zawodnicy, którzy debiutowali na gali KSW 40 Dublin, jaka odbyła się w październiku 2017, w stolicy Irlandii. Podopieczni trenera Pawła Tomczyka: Konrad Iwanowski i Paweł Polityło z Fantom Team Dublin, pracowicie spędzają czas od wydarzenia, ani na chwilę nie zwalniając tempa.

Polityło nie tylko walczył w zapaśniczych zawodach rangi mistrzowskiej jakimi były Międzynarodowe Mistrzostwa Irlandii, gdzie zdobył drugie miejsce, ale także stoczył zawodową walkę w Kickboxingu na gali Cage Legacy MMA w miejscowości Newry i zwyciężył w niej. Iwanowski z kolei nazywany "Moto" na BJJ National Irish Championship, zdołał poddać dwóch rywali w purpurowych pasach i zdobyć złoty medal.
[fot Facebook Paweł Polityło]

"Jako trener jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników Pawła Polityło i Konrada Iwanowskiego. Obaj mieli ciężkie walki na ostatniej gali KSW 40. Werdykty obydwóch walk były kontrowersyjne - niejednogłośna decyzja. To była świetna próba, którą według mnie według mnie chłopaki zdali celująco. Ledwo minął miesiąc po gali a już mamy następne efekty ciężkiej pracy na macie. Konrad Iwanowski zajmuje pierwsze miejsce na podium poddając dwóch przeciwników, dźwigną na ramię na otwartych mistrzostwach kraju BJJ w purpurowych pasach, a Paweł Polityło tydzień temu zajmuje drugie miejsce ze srebrnym medalem na Międzynarodowych Mistrzostwach zapaśniczych w Irlandii. Dodatkowo nie czekając długo wskakuje na kilka dni przed galą do ringu w ubiegłą niedzielę do walki na zasadach K-1 i też wygrywa po 3 rundach całkowitej dominacji nad przeciwnikiem" - powiedział trener Paweł Tomczyk, który wprowadził obu zawodników do KSW a także jest organizatorem słynnych już gal Cage Ring Championship.

Polityło i Iwanowski wystąpili na gali w Irlandii i choć przegrali swoje walki na KSW w 3Arena to obaj - Polityło, który uległ doświadczonemu Antunowi Racicow z Chorwacji i Iwanowski, który zmierzył się z Paulem Lawrencem z Irlandii - zostawili świetne wrażenie. Liczymy więc, że otrzymają kolejne szanse. Polakom gratulujemy!