free templates joomla

Łukasz Krupadziorow wygrywa na Faith Fight w Chinach po raz drugi

Łukasz KrupadziorowKolejne drugie z rzędu zwycięstwo w Chinach odnotował 28-letni polski zawodnik wagi ciężkiej formuły K-1 Łukasz Krupadziorow (), który w sobotę 2-go grudnia w w hali Longgang Sports Center w Shenzhen pokonał na punkty Chińczyka Zuo Dafu (). Pojedynek odbył się na kolejnej gali Faith Fight (FF), która jest trzecią siłą w Kraju Środka w sferze Kickboxingu.

Pochodzący z Augustowa "Big Polski", trenuje pod okiem jednego z najlepszych szkoleniowców Muay Thai i Kickboxingu Amira Subasica w Storm Gym w Luton w Anglii i wcześniej odnotował zwycięstwo na początku listopada pokonując Chińczyka Liang Jie nokautując go w trzecim starciu.

"Niestety.... nie znokautowałem go, ale wygrana jednogłośną decyzja. Trzy dni przed walka przewiało mi szyję i poruszanie głowy sprawiało ból, ale dałem rady, adrenalina zrobiła swoje. Bardzo wytrzymały przeciwnik, przyjął mnóstwo kolan ale stal nadal. Walka jak najbardziej na plus ale jeszcze długa droga przede mną. Podziękowania dla Amir Subasic i całego StromGym za pomoc w przygotowaniach, Pawłowi Adamczakowi za wskazówki bokserskie i przede wszystkich dla Nagy Balazs i Bereczki Dominik (gratulacje wygranej ) za pomoc w narożniku. Polak Węgier Dwa Bratanki i do Szabli i do szklanki !! Dziękuje tez wszystkim za wsparcie i dobre słowo" - napisał uradowany Łukasz po swojej walce i już zbierając się do powrotu do Luton.

Lukasz Krupadziorow Big PolskiPolak występuje także w organizacji Superkombat, która współpracuje z chińskim Faith Fight a jej gale można oglądać w stacji FightBox HD. W Chinach w organizacji FF występowali już tacy zawodnicy Barbara Nalepka czy Dawid Żółtaszek. W uzupełnieniu wiadomości wart zaznaczyć, iż wspomniany przez Łukasza Dominik Bereczki z Węgier pokonał Chińczyka Chen Zhi Kanga w kategorii 75 kg. Dodatkowo na FF z europejskich zawodników walczył Rumun Christian Milea, który pokonał na punkty Chińczyka Li Minga a Portugalczyk Adelino Boa Morte, także Chińczyka Huo Li Hui.