free templates joomla

TFL 12: Kacper Formela vs Lucas Tenorio w walce wieczoru

TFL 12 Formela vs Tenorio Międzynarodowa walka wieczoru czeka na kibiców podczas gali Thunderstrike Fight League 12 w Radomiu. Uznawany za jeden z największych talentów młodego pokolenia w Polskim MMA Kacper Formela, skrzyżuje rękawice z równie niebezpiecznym i młodym Brazylijczykiem Lucasem Tenorio.

Zobacz także:
Thunderstrike Fight League 12: Radom, 18/11/2017 - karta walk

Pochodzący z Rio de Janerio "Lucao" reprezentuje team Guilherme Cadeny, który fenomenalnie zaprezentował się na TFL 11 w walce z pretendentem do pasa organizacji, Sebastianem Kotwicą. W miniony weekend Cadena odniósł cenne i spektakularne zwycięstwo w Chinach i z pewnością zobaczymy go na trzynastej odsłonie TFL.

Lucas Tenorio i Kacper Formela są w tym samym wieku, mają po 21 lat. Polak walczył w tym roku już trzykrotnie na galach: Cage Warriors 83, ACB 63, a ostatni pojedynek stoczył dokładnie miesiąc temu, 14 października na GSW w Międzychodzie 8.

"Ten pojedynek może wyłonić kolejnego rywala do walki o pas TFL w kat. 66 kg. Sebastian Kotwica jest oficjalnym pretendentem i czeka na rywala. Zwycięzca może dostać taką szansę. Jeżeli nie wejdzie w grę kalkulacja to Kotwica jest gotowy na każdego i nie wybiera rywali. Świetnie zapowiada się również pojedynek Rutkowski vs Duński w tej samej dywizji. Ktoś z tej czwórki zmierzy się z Sebastianem Kotwicą w walce o pas TFL." - komentuje współorganizator, Jacek Sarna.