free templates joomla

Grzegorz Szulakowski i Kamil Szymuszowski zmierzą się podczas KSW 41

KSW 41 Szymuszowski vs Szulakowski Grzegorz Szulakowski (8-1) i Kamil Szymuszowski (16-4) to dwóch zawodników, którzy nie przegrali żadnej ze swoich walk podczas wydarzeń Federacji KSW. Zmierzą się oni podczas gali KSW 41, w sobotę, 23 grudnia 2017r. w hali ''Spodek'', w Katowicach.

Poniżej zamieszczamy oficjalną informację prasową Federacji KSW.

Zobacz także:
KSW 41: Katowice, 23/12/2017 - karta walk

''Szuli'' po raz pierwszy do klatki największej organizacji MMA w Europie wszedł w maju 2015 roku. Na KSW 31: Materla vs Drwal zawodnik z Namysłowa poddał w drugiej rundzie Patryka Grudniewskiego. Następnie Szulakowski zwyciężył z Bartłomiejem Kurczewskim i Renato Gomesem Gabrielem, którego zastopował łokciami na KSW 38: Live in Studio.

Szymuszowski jest niepokonany od ponad 3 lat. Reprezentant Shark Top Team dla KSW walczy od maja 2015 roku. „Szymek” rozpoczął zwycięski marsz w okrągłej klatce od wygranej z byłym mistrzem wagi lekkiej Maciejem Jewtuszką. Później pokonał także pretendenta do pasa dywizji półśredniej Davida Zawadę i Mindaugasa Verzbickasa. Ostatnio 28-latek zdecydował się przejść do kategorii do 70 kilogramów. Na KSW 38: Live in Studio po bardzo emocjonującym boju Szyumuszowski wypunktował Gracjana Szadzińskiego.

W walkach wieczoru wydarzenia w katowickim Spodku Borys Mańkowski będzie bronił tytułu mistrza KSW w wadze półśredniej przeciwko Dricusowi Du Plessisowi, a Popek Monster skrzyżuje rękawice z Tomaszem „Strachem” Oświecińskim. Oprócz nich w okrągłej klatce KSW zobaczymy również pojedynek mistrzowski w wadze piórkowej pomiędzy Kleberem Koike Erbstem, a Arturem Sowińskim. Naprzeciw siebie staną również Marcin Wrzosek i Roman Szymański, a do klatki po raz drugi wejdzie brązowy medalista z igrzysk olimpijskich w Londynie, Damian Janikowski.

Źródło: Informacja prasowa KSW