free templates joomla

Gala Granda Pro 5 ''DRAKA'' 18 listopada w Warszawie

Granda Pro 5 ''Draka''Przed nami kolejna, już piąta odsłona gali Granda Pro o podtytule „Draka”, która już 18 listopada odbędzie się w sali stołecznego klubu Legia Fight Club. Organizatorzy tego wieczoru przygotowali dla fanów sportów walki dziewięć pojedynków – pięć w formule K-1 (w tym jeden ProAm) oraz cztery w formule MMA.

W walkach wieczoru zobaczymy dwóch znakomitych zawodników z Warszawy. W formule MMA po raz kolejny swoje wysokie umiejętności zademonstruje niepokonany Grzegorz Sanecki (5-0-0), a jego przeciwnikiem będzie Krystian Kaszubowski (4-0-0), który na zawodowstwie również nie zaznał goryczy porażki. Pojedynek odbędzie się w kategorii półśredniej, do 77 kilogramów.
W drugiej walce wieczoru, w formule K-1 zobaczymy świeżo upieczonego mistrza federacji FEN w wadze ciężkiej, czołowego kickboksera w Polsce, Arkadiusza Wrzoska, który rywalizować będzie z cięższym o piętnaście kilogramów reprezentantem Czech, Michaelem Reissingerem.

Włodarze Grandy Pro jak zwykle zadbali o wysoki poziom sportowy, a najlepiej o tym świadczy karta walk listopadowego wydarzenia i kilka bardzo interesujących konfrontacji. Reprezentant Legia Fight Club, Sylwester Miller (3-2-0) skrzyżuje rękawice z doświadczonym Sławomirem Szczepańskim (3-5-0), zaś idący jak burza w zawodowym MMA, niepokonany Krzysztof Gutowski (5-0-0) zmierzy się z Litwinem Sauliusem Buciusem (13-12-0).
W jednym z najciekawszych pojedynków w formule K-1 na karcie walk Grandy Pro 5 – Draka zobaczymy Kamila Pawlaka i Marcina Kreta. Obaj zawodnicy reprezentują stołeczne kluby, obaj wygrali swoje ostatnie pojedynki i obaj są bardzo dobrze wyszkolonymi zawodnikami. Ich dotychczasowe pojedynki były zawsze dynamiczne i pełne emocji, co może wróżyć ringowe fajerwerki podczas listopadowego wydarzenia. Pojedynek obu wojowników został zakontraktowany w kategorii do 71 kilogramów.

Zobacz także:
Granda Pro 5 ''Draka'': Warszawa, 18/11/2017 - karta walk

Źródło: Informacja prasowa organizatorów