free templates joomla

Jan Błachowicz vs. Jared Cannonier na UFC on FOX 26 w Kanadzie

Błachowicz vs CannonierPo świetnym występie na gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku najlepszy polski zawodnik wagi półciężkiej Jan Błachowicz (20-7 MMA, 3-4 UFC) stanie przed kolejną szansą na poprawienie bilansu w UFC i zapisania bieżącego roku po stronie plusów. W dniu 16-go grudnia na gali UFC on FOX 26 zmierzy się z Jaredem Cannonierem (10-2 MMA, 3-2 UFC).

Gala odbędzie się w hali MTS Centre w Winnipeg w prowincji Manitoba w Kanadzie. Pochodzący z Dallas w Teksasie 33-letni Cannonier w ostatnim pojedynku w lipcu tego roku pokonał Nicka Roehricka podczas gali TUF 25 Finale w Las Vegas choć wcześniej miał zmierzyć się z Kanadyjczykiem Steve'm Bosse.

Wcześniej zanotował punktową porażkę z Gloverem Teixeira na UFC 208 i zwycięstwo ze "zdopingowanym" Ionem Cutelabą z Mołdawii, który to miał być rywalem Michała Oleksiejczuka na historycznej UFC 217.

Błachowicz z kolei zanotował kapitalne poddanie w Gdańsku, gdzie pokonał Devina Clarka i nie mając żadnego urazu od razu szukał kolejnej szansy. Taka otworzyła się mu walką w Kanadzie i mamy nadzieję na podobny wynik jak w Trójmieście. Jeszcze tydzień wstecz Polak nie był pewien występu, ale w wywiadzie z nami na DSF Kickboxing Challenge w Warszawie, deklarował chęć walki jeszcze w tym roku.