free templates joomla

Barbara Nalepka nie wystąpi na FEN 19! Raffaela Milner nową rywalką Magdaleny Rak!

FEN 19 Rak vs Milner Barbara Nalepka rozchorowała się i nie będzie w stanie wystąpić na FEN 19 ''Bitwa o Wrocław'' we Wrocławiu. Raffaela Milner (1-2) została nową przeciwniczką Magdaleny Rak (0-0) w pierwszej w historii tej organizacji walce kobiet w MMA.

Raffaela Milner to 24-letnia Niemka, która urodziła się w Heidelbergu w regionie Rhein-Necker. Ostatni pojedynek stoczyła w lipcu 2017 roku i wygrała dzięki decyzji sędziów. W pokonanym polu zostawiła... Barbarę Nalepkę. W przeszłości starty w MMA łączyła z zawodowymi pojedynkami z brazylijskim Jiu-Jitsu, w którym może pochwalić się niebieskim pasem. Trenuje pod okiem Dennisa Sivera, czyli wciąż czynnego zawodnika UFC oraz jego opiekuna, Niko Suleta. Od 3,5 roku reprezentuje barwy Kiboju Mannheim. Nazywana jest jedną z największych nadziei żeńskiego MMA w Niemczech.

Magdalena Rak urodziła się w Proszowicach, choć od dłuższego czasu mieszka w Krakowie. Ma 171 centymetrów wzrostu, a najchętniej stosowaną techniką w czasie pojedynku jest low kick. Na amatorstwie stoczyła 52 pojedynki, z czego 45 wygrała. Pięciokrotnie zwyciężyła przez nokaut. We Wrocławiu zadebiutuje na zawodowstwie.

W swoim dorobku ma wiele sukcesów. Może pochwalić się między innymi złotym medalem podczas amatorskich mistrzostw świata IFMA w Muay Thai w roku 2009 w Bangkoku oraz złotym krążkiem w K-1 podczas WAKO Cup w 2015 roku w Pradze. Wcześniej, w 2012 roku, została brązową medalistką mistrzostw świata amatorów w Muay Thai w Sankt Petersburgu oraz mistrzynią Polski również w tajskiej odmianie boksu.

Zobacz także:
FEN 19 ''Bitwa o Wrocław'': Wrocław, 14/10/2017