free templates joomla

KSW 41 w zasadzie oficjalnie potwierdzone!

KSW 41 Katowice Potwierdziły się publikowane przez nas niedawno informacje dotyczące terminu i miejsca gali KSW 41 i tak jak pisaliśmy, ostatnia gala KSW w roku 2017 odbędzie się 23 grudnia, w hali Spodek, w Katowicach. Co prawda wiadomość nie została podana jeszcze oficjalnie przez ''Federację KSW'', ale firma eBilet.pl rozpoczęła właśnie sprzedaż pierwszej puli biletów na to wydarzenie.

Będzie to druga impreza zorganizowana przez KSW w katowickim ''Spodku''. Pierwsza, KSW 13 Kumite, odbyła się w maju 2010 roku, a wśród zawodników, którzy wystąpili wtedy w klatce KSW byli między innymi: Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski czy Jan Błachowicz. Tym razem Pudzianowskiego ani Błachowicza z całą pewnością nie zobaczymy w Katowicach, a co do Mameda Khalidova sprawa nie jest jeszcze jasna, chociaż wszystko wskazuje raczej na ACB niż KSW.

Na razie nie podano jeszcze nazwisk zawodników, którzy mieliby wystąpić w grudniu, jednak z dużym prawdopodobieństwem można zakładać, że w karcie walk znajdzie się starcie Popek Monster vs Tomasz Oświciński.

Czekamy zatem na kolejne informacje dotyczące tego wydarzenia.