free templates joomla

DSF KC Eliminator - ośmioosobowy turniej kickbokserski!

DSF Kickboxing Challenge Eliminator 29 września w Ząbkach, k/Warszawy, odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu DSF Kickboxing Challenge. Tym razem podczas gali kickbokserskiej DSF KC Eliminator rozegrany zostanie ośmioosoby turniej w wadze półciężkiej, a imprezę zakończy walka wieczoru podczas której Kamil Jenel zmierzy się z Kamilem Rutą, a stawką tego pojedynku będą dwa pasy mistrzowskie.
 
DSF ELIMINATOR to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie kickboxingiem w Polsce. Jest to przede wszystkim szansa dla zawodników na pokazanie się szerszej publiczności. To kolejny krok w odbudowie w naszym kraju potęgi tego sportu. Zaczynamy od kategorii wagowej – 81 kg. Żeby wyłonić najlepszego zawodnika turnieju potrzeba będzie rozstrzygnąć siedem pojedynków.  Zawsze turnieje mają inną wagę – mówi Robert Złotkowski.  Tu nie można przygotować się pod konkretnego zawodnika, pod jedną walkę. Tu trzeba rozłożyć siły nawet na trzy walki jednego wieczoru. To jest zupełnie inne wyzwanie, prawdziwy eliminator. Wygra najmocniejszy – dodaje Dyrektor Sportowy DSF Kickboxing Challenge.

Turniej to nie będą jedyne emocje tego dnia. W walce wieczoru, Kamil Ruta – mistrz DSF Kickboxing Challenge, Europy oraz Świata w K-1, zmierzy się w obronie pasa w kategorii -81 kg z Kamilem Jenelem. Zawodnicy będą rywalizować na dystansie pięciu rund. Od najbliższej gali wszystkie mistrzowskie starcia będą odbywały się na tym dystansie. Na mistrza trzeba zasłużyć, a pięć rund to doskonały czas na weryfikację umiejętności. DSF ELIMINATOR będzie doskonałym uzupełnieniem dużych, numerowanych gal – mówi Sławomir Duba, Prezes Federacji.

DSF KC ELIMINATOR
29.09.2017, Ząbki

Zawodnicy walczący w turnieju –81 kg:
1. Emiliusz Ręgiel
2. Piotr Sokół
3. Michał Behounek
4. Sebastian Adamski
5. Łukasz Olszewski
6. Michał Ciach
7. Konrad Delekta
8. TBA
Rezerwowy: Mateusz Grochowski

Przed walką wieczoru odbędzie się jeszcze jedno starcie poza turniejem, w którym Mateusz Kubiszyn – zmierzy się z Damianem Pasiekiem.

DSF Kickboxing Eliminator