free templates joomla

Wypadek samochodowy znanego zawodnika MMA

Paulo FilhoByły mistrz wagi średniej organizacji WEC i zarazem jeden z najbardziej kontrowersyjnych fighterów w historii MMA Paulo Filho (23-6-3) został hospitalizowany w szpitalu Tijutrauma w Rio de Janeiro, po tym, jak uczestniczył w wypadku samochodowym pod koniec wtorek w miejscowości Niteri. Wypadek miało miejsce około godziny 2:25 rano, kiedy auto w którym był Paulo, wjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w Opla Vectrę.
 
Zgodnie z informacjami podanymi przez portal MMA Fighting a potwierdzonymi przez Combate.com z matką zawodnika, Paulo doznał złamań w lewej ręce, kości udowej i stawu biodrowego. Miał on zabieg w środę, ale już wszystko jest w porządku. W wywiadzie dla amerykańskiej strony, weteran MMA powiedział, że kierowca Vectry także złamał biodro i potrzebował pomocy lekarskiej. Brak jest informacji o jego stanie.

Kariera 39-letniego Paulo Filho to "szlak bojowy" poprzez organizacje Pride, WEC, Dream czy nawet Bellator MMA. Był niegdyś przymierzany do walki z Mamedem Khalidovem na KSW, ale niestety poza tym, że był świetnym fighterem ze zwycięstwami nad wieloma sławami MMA to także miał spore problemy z zachowaniem i psychiką. Stąd końcowe lata kariery to porażki i remisy, zawodnika uznawanego za jednego z najzdolniejszych grapplerów w MMA.