free templates joomla

Nieoficjalnie Floyd Mayweather jr. podpisał kontrakt na walkę z Conorem McGregorem

Conor McGregor vs Floyd Mayweather Na razie jeszcze nieoficjalnie, ale jak poinformowała stacja ESPN Floyd Mayweather (49-0) podpisał umowę na walkę bokserską z mistrzem UFC, Conorem McGregorem. Wcześniej zrobił to Irlandczyk i podpisanie przez Mayweathera było jedyną przeszkodą by pojedynek doszedł do skutku.

Od wielu tygodni kibice poddawani byli huśtwace nastrojów na zasadzie "walka dojdzie, nie dojdzie, dojdzie..." do skutku. Wygląda więc na to, że ten festiwal potwierdzeń i zaprzeczeń dobiegł końca. Floyd Mayweather jest obecenie największą gwiazdą boksu, choć od września 2015 i walki z Andre Berto oficjalnie jest na sportowej emeryturze.

Conor McGregor to z kolei największa gwiazda MMA. I jeden i drugi są najlepszymi "sprzedawcami PPV", stąd ich pojedynek i zderzenie świata MMA i bosku jest tak dyskutowane i wywołuje takie emocje i zainteresowanie. Wstępnym terminem pojedynku, jaki krąży w mediach jest 26 sierpnia, ale nie wykluczone iż walka odbędzie się dopiero na jesieni. Czekamy na oficjalne potwierdzenie wiadomości.