free templates joomla

Przemysław Mysiala vs Dimitri Bouchet w co-main event Celtic Gladiator 12

Celtic Gladiator 12 Znany i utytułowany polski zawodnik MMA, Przemysław "The Polish Bear" Mysiala zmierzy się z Francuzem Dimitri'm Bouchet w jednej z najważniejszy walk gali Celtic Gladiator 12, która 20 maja odbędzie się w hali Civic Hall w Grays (Essex), niedaleko Londynu.

34-letni Przemysław Mysiala to mistrz kilku organizacji angielskich i zagranicznych. Już w 2008 roku zdobył pas Angrrr Management, był w 2009 roku Tymczasowym Mistrzem Ultimate Warrior Challenge i Mistrzem Extreme Brawl. W 2011 roku zdobył pas rosyjskiej ProFC i w 2016 pas polskiej FEN. Walczył także dla drugiej światowej organizacji Bellator MMA. W wadze ciężkiej zdobył również tytuł mistrza Shock n' Awe. Posiada czarny pas BJJ, który otrzymał z rąk mistrza Maxmiliano Oliveiry Camposa. Na zawodowej arenie wygrał 20 walk i poniósł 9 porażek. Reprezentuje American Top Team, w którym ćwiczył niedawno w USA. Jego trenerem jest Andy Zając.

Dimitri Bouchet o przydomku "The Butcher" ma 32 lata i wywodzi się z Wushu, gdzie był 3 razy Mistrzem Francji i Zawodowym Mistrzem Francji. Trenował także Aikido. W MMA wygrał 4 walki, 4 przegrał i jedną zremisował. Ogółem wygrał 11 z 19 zawodowych pojedynków w obu formułach. Reprezentuje Team Tiger & Dragon a jego trenerem jest Patrick Castaldi.

Gala Celtic Gladiator 12 odbędzie się 20 maja odbędzie się w Civic Hall, przy Blackshots Lane, w Grays.

Źródło: Informacja prasowa Celtic Gladiator