free templates joomla

Adam Maciejewski podpisał kontrakt z Bellator MMA

Adam MaciejewskiPochodzący z Kraśnika na Lubelszczyźnie, 36-letni weteran MMA Adam "Maja" Maciejewski (13-6-1) poinformował o powrocie do oktagonu i podpisaniu umowy z organizacją Bellator MMA. Mieszkający w USA Maciejewski zadebiutuje w niej 31-go marca na gali w Chicago.

Maciejewski ostatni pojedynek stoczył na gali Fight Nights Sochi, która miała miejsce 31-go lipca 2015 w letniej stolicy Rosji, jak szumnie zwane jest olimpijskie Soczi. Pokonał go wówczas najlepszy aktualnie rosyjski zawodnik wagi ciężkiej Vitaly Minakov. Na marginesie Minakov to były mistrz Bellatora.

"Po 22 latach ciężkiego treningu,wyrzeczeń i poświeceń moje największe marzenie wreszcie się spełniło. Związałem się z jedną z największych organizacji świata BELLATOR. Mój debiut odbędzie się w Chicago, 31 marca w hali Allstate Arena. Na dzień dzisiejszy mój przeciwnik nie jest jeszcze znany.Wszystkich serdecznie zapraszam, na pewno nie zawiodę i udowodnię, że moja ostatnia walka to był tylko wypadek przy pracy. Pozdrawiam wszystkich sympatyków MMA :-)" - napisał na swoim oficjalnym fanpage'u Maciejewski.