free templates joomla

Emil Różewski vs Grzegorz Sanecki - walką wieczoru na Granda Pro 3?

Emil RóżewskiNa sobotę 18-go marca zaplanowano trzecią edycję zdobywającej coraz większe uznanie gali Granda Pro. Tradycyjnie trafi ona na klubową salę Legia Fight Club na warszawskim Torwarze. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, walką wieczoru gali ma być starcie na zasadach MMA legionisty Grzegorza Saneckiego (3-0 MMA, 2-0 GP) z zawodnikiem WCA Fight Team Emilem "Różą" Różewskim (6-2 MMA, 0-0 GP).

Sanecki to jedna ze wschodzących gwiazd Legia Fight Club. Ma za sobą trzy zawodowe pojedynki z czego dwa zakończone na poprzednich edycjach Granda Pro. Pokonał w nich Abumuslima Mutaeva i Jacka Bednorza. W debiucie na gali Sparta Fight Night 4 w Ostrołęce pokonał Łukasza Płaczka.

Emil Różewski to były judoka, który karierę rozpoczął od sześciu zwycięstw z rzędu. 26-letni zawodnik awansował do słynnej ligi ACB, gdzie jednak nie udało mu się odnieść zwycięstwa i przegrał dwa pojedynki z niezwykle silnymi rywalami z Rosji. Teraz zapewne chce przełamać dwie porażki i pokonać krajowego rywala.