free templates joomla

Piotr Bąkowski będzie walczyć na FEN 16

Piotr BąkowskiJak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, wielokrotny mistrz świata i Europy w Kicboxingu Piotr Bąkowski weźmie udział w gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która odbędzie się na warszawskim Torwarze w dniu 11-go marca. Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników polskiego Kicboxingu zmierzy się z rywalem zza granicy. Najprawdopodobniej będzie to rywal z Portugalii, Niemiec lub Białorusi.

Piotr Bąkowski ma za sobą wiele tytułów amatorskich i zawodowych. Poza dwoma tytułami amatorskiego mistrza świata ma zdobytych kilkanaście tytułów mistrza Polski a także kilkadziesiąt medali z imprez na terenie Polski jak i za granicą.

W ostatnim czasie Bąkowski prowadzący kluby w Józefosławiu, Tarczynie i Piasecznie pełni także funkcję prezesa międzynarodowej federacji sztuk walki UFR, sekretarza generalnego federacji WKSF Polska, oraz prezesa Runda Zero Promotion, organizacji promującej zawodowy Kickboxing i inne Sztuki Walki. Do tej pory wychował też jako trener, wielu mistrzów kraju, Europy i świata. Zawodnik z Piaseczna jest także jednym z autorów ogólnopolskiej kampanii "Łączy Nas Sport Nie Narkotyki".