free templates joomla

Jan Lodzik vs. Aleksander Kalicki na DSF Kickboxing Challenge! Michał Turyński i Paulina Raszewska z kontraktami DSF!

Jan LodzikJak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, na najbliższej gali federacji DSF Kickboxing Challenge, która odbędzie się 31 marca 2017 roku w Warszawie, dojdzie do starcia dwóch czołowych polskich zawodników w limicie 63,5 kg: Jana Lodzika i Aleksandra Kalickiego.

Do ich konfrontacji miało dojść już w grudniu ubiegłego roku na wcześniejszej gali grupy DSF, lecz została ona zdjęta z fight cardu niemalże w ostatniej chwili. Lodzik jest już doskonale znany osobom, regularnie śledzącym eventy tej organizacji, wielokrotnie dając znakomite występy. Tak było chociażby w 2016 roku, kiedy to odniósł dwa szybkie zwycięstwa przed czasem nad rywalami zagranicznymi: Dovydasem Armalisem oraz Valery'm Stepashihinem. Kalicki, reprezentat klubu AZS Politechnika Warszawska, póki co częściej pokazuje się w rywalizacji amatorskiej, a w ostatnim roku sięgnął po mistrzostwo Polski w swojej kategorii wagowej.

Ponadto, szeregi federacji zasilił Michał Turyński, a więc od kilku lat najlepszy kickboxer wagi ciężkiej w naszym kraju, który w ostatnim roku zdobył także prestiżowy tytuł mistrza świata WAKO Pro po zwycięstwie nad doświadczonym Dzevadem Poturakiem. Jest on podopiecznym znanego trenera Tomasza Skrzypka z Fightera Wrocław.

Do DSF Kickboxing Challenge dołączyła również Paulina Raszewska, trenująca na co dzień w warszawskiej Copacabanie. Jest ona wielokrotną mistrzynią Polski w Sanda, sięgała także po medale krajowych czempionatów w Kickboxingu i Muay Thai.