free templates joomla

Piotr Strus wystąpi na gali ACB 53 w Olsztynie! Zmiany w karcie walk!

[fot. KSW] Piotr Strus Karta walk gali ACB 53 Young Eagles 15, która już w sobotę, 18 lutego 2017 roku, odbędzie się w hali Urania w Olsztynie, uległa zmianom. Kontuzje wyeliminowały niestety Artura Lemosa, Jonasa Billsteina, Artura Kamińskiego i Pawła Lisiewskiego. Paweł Kiełek będzie musiał zmierzyć się z nowym przeciwnikiem. W karcie głównej wystąpi także Piotr Strus.

Paweł Kiełek, który pierwotnie miał walczyć z Arturem Lemosem z Angoli, podejmie Bay-Aliego Shaipova. Powodem tych zmian są kontuzje Lemosa i Kamińskiego. Tym samym w rozpisce ACB 53 zostaje 15 pojedynków.

Zmiany nie ominęły też undercadu. Paweł Lisiewski także doznał kontuzji i jego zawodowy debiut musi zostać odłożony w czasie. Na jego miejsce wchodzi rosyjski zawodnik, Dimitriy  Shestakov.

Doświadczony Mikhail Tsarev, który pierwotnie miał skrzyżować rękawice z Jonasem Billsteinem, zmierzy się z doskonale znanym polskiej publiczności Piotrem Strusem, który jest związany z Federacją KSW.

Czwarta gala ACB w Polsce, odbędzie się już w najbliższą sobotę w Olsztynie. 
Przypominamy, że tradycyjnie dzień przed galą odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia, na którą organizator zaprasza wszystkich fanów MMA do Galerii Warmińskiej, w piątek o godz. 18:00.

Zobacz także:
ACB 53 Young Eagles 15 - karta walk