free templates joomla

Buakaw Banchamek w głównej roli w filmie o tajskim generale!

Buakaw BanchamekNajsłynniejszy wojownik Muay Thai z ojczyzny tego sportu, czyli Buakaw Banchamek, już niedługo zaprezentuje się światu w zupełnie nowej odsłonie. 9 lutego na ekrany tajskich kin wejdzie film zatytułowany ''Legenda bohatera Połamanego Miecza'', w którym Buakaw wystąpi w głównej roli.

Jest to historia XVIII-wiecznej postaci historycznej, Phraya Phichai'a, który był generałem w armii króla Taksina. Zanim jednak do tego doszło przebył długą drogę, obejmującą doskonalnie swoich umiejętności Muay Thai, a następnie zwrócenie na siebie uwagi króla poprzez świetne walki w swoim wykonaniu, co poskutkowało mianowaniem go osobistym ochroniarzem Taksina.

Podczas jednej z bitew miecz Phichai'a złamał się na dwie części, a mimo to poprowadził swoich ludzi do zwycięstwa. Od tamtej pory nosił przydomek ''Dap Hak'', co po tajsku oznacza ''Połamany Miecz''.

Sądząc po trailerze, film będzie koncentrować się na tym, co Buakaw potrafi najlepiej, a więc na walce. To powinno zagwarantować wiele interesujących scen, w których Taj pokaże swój wielki kunszt.