free templates joomla

XGSW Poznań Fight Night: Borys Mańkowski i kolejne nazwiska w karcie walk!

Borys MańkowskiPo Mateuszu Gamrocie kolejny zawodnik i zarazem mistrz KSW Borys Mańkowski wystąpi na Extra Gali Poznań Fight Night w dniu 18-go lutego. Obaj reprezentują Ankos MMA Poznań i obaj walczyć będą w formule grapplingowej No-Gi. Wcześniej taki pojedynek stoczył m.in. Marcin Held. Nazwiska rywali dwóch znanych zawodników wkrótce, będą znane wkrótce.

Poznańska organizacja zapowiedziała także występ znanego w Wielkopolsce zawodnika MMA Mariusza Mazura ze Strefy Walki Oporówko. Podopieczny trenera Tomasza Nowackiego wystąpi po raz czwarty na poznańskiej imprezie i stanie przed szansą na poprawienie rekordu. W tej samej kategorii wagowej 70 kg zapowiedziany wcześniej został występ Piotra Niedzielskiego z Ankosu MMA Poznań więc nie wykluczona jest ich bezpośrednia konfrontacja. W jednej z walk wystąpi także Międzynarodowy wicemistrz Polski MuayThai IFMA Jakub Labiak (Samolewski Team/ Boks Poznań Profi Team).

Gala organizowana przez Grzegorza Samolewskiego tym razem trafi do hali Arena Poznań i w jej programie zobaczymy oprócz graplingowych zmagań także walki K-1 i boksu. W bokserskiej rywalizacji w klatkoringu XGSW zobaczymy m.in Dawida Kosiorka z Szamotuł Boxing Team i Bartosza Kwiatkowskiego z Boks Poznań, oraz zawodowego pięściarza grupy Boks Poznań Profi Team, medalistę Mistrzostw Świata i Europy Aleksandra "Alexa" Streckiego.

W formule K-1 już wiadomo o udziale Adama Kosuta w kategorii wagowej do 86 kg. Zawodnik ten reprezentuje Boks Poznań Profi Team i Shootboxer. Również reprezentujący Our Team Poznań Jacek Rzepecki wystąpi na Extra Gali Poznań Fight Night. Jedną z największych atrakcji gali będzie drugi występ Piotra Witczaka czyli Bonusa BGC i jego pojedynek z Body Christem czyli Krzysztofem Ciesielskim. Obaj jako raperzy występowali niegdyś razem i wylansowali się w słynnej telewizji internetowej Pakol TV. To jednak jest dodatkowy freak fight.

Wejściówki na galę dostępne są w serwisie biletowym Eventim.pl