free templates joomla

Rodrigues vs Różalski pierwszym oficjalnym pojedynkiem gali KSW na PGE Narodowym

Rodrigues vs RóżalskiNajwiększa polska organizacja MMA zapowiedziała oficjalnie pierwszy pojedynek jaki odbędzie się 27-go maja podczas gali KSW na PGE Narodowym w dniu 27-go maja 2016. W walce o pas wagi ciężkiej zmierzą się aktualny mistrz 29-letni Brazylijczyk Fernando Rodrigues Jr (11-2 MMA, 1-0 KSW) i Marcin Różalski (6-4 MMA, 5-4 KSW).

Dla Brazylijczyka będzie to pierwsza obrona pasa po tym jak na KSW 37 w Krakowie w dniu 3-go grudnia 2016 znokautował Karla Bedorfa odbierając mu pas. Dla Różalskie będzie to pierwsza szansa zdobycia tego trofeum. Poniżej oficjalna informacja KSW: 

Jeden z najbardziej charyzmatycznych zawodników polskiej sceny MMA i ubiegłoroczny pogromca Mariusza Pudzianowskiego Marcin Różalski (6-4, 3 KO, 2 Sub) będzie przeciwnikiem Fernando Rodriguesa Jr (11-2, 8 KO, 2 Sub) w jego pierwszej obronie mistrzowskiego pasa KSW w wadze ciężkiej.
 
Pojedynek w królewskiej kategorii to jednocześnie pierwsze ogłoszone zestawienie największej gali sportów walki w tej części Europy – KSW na PGE Narodowym, która odbędzie się 27 maja w Warszawie. Bilety na to historyczne wydarzenie są już dostępne na eBilet.pl.
 
Dla byłego dwukrotnego mistrza świata w kickboxingu będzie to zwieńczenie zawodowej kariery i zarazem dziesiąty pojedynek dla KSW. „Płocki Barbarzyńca” zapewnił sobie walkę o tytuł pokonując przez poddanie w drugiej odsłonie Mariusza Pudzianowskiego na KSW 35 w maju ubiegłego roku.
 
29-letni Brazylijczyk przebojem wdarł się do kategorii ciężkiej KSW, nokautując już w swoim debiucie w okrągłej klatce wieloletniego dominatora tej dywizji Karola Bedorfa. Zawodnik o pseudonimie „Santo Forte” słynie z agresywnego stylu walki, aż dziesięciokrotnie kończąc rywali przed czasem, w tym osiem razy przez nokaut.
 
Oprócz pojedynku Rodrigues vs Różalski, kibice na PGE Narodowym zobaczą drugą obronę pasa mistrzowskiego w wadze średniej w wykonaniu Mameda Khalidova (32-4-2, 12 KO, 17 Sub), kolejny pojedynek najsilniejszego zawodnika MMA na świecie Mariusza Pudzianowskiego (10-5, 4 KO, 2 Sub) oraz zawodowy debiut w MMA medalisty olimpijskiego w zapasach Damiana Janikowskiego (0-0).