free templates joomla

Iwona Nieroda gotowa do walki w Rzymie!

Iwona Nieroda vs Valentina MurgiaJuż tylko godziny dzielą najlepszą polską kickboxerkę Iwonę Nierodę od walki z Włoszką Valentiną Murgią na gali Best of Best 1 w stolicy Włoch Rzymie. Zawodniczka Diamentu Pstrągowa zmierzy się na zawodowych zasadach z rywalką w formule Low-kick, w której była mistrzynią świata amatorek i mistrzynią świata WAKO-Pro.

Przed walką wyjątkowo w dniu gali przeprowadzono procedurę oficjalnego ważenia i Iwona zaliczyła wymagany limit 56 kg i nic nie stoi już na przeszkodzie, by w pełni dyspozycji zawodniczka Diamentu Pstrągowa wyszła do pojedynku, wsparta doświadczonym szkoleniowcem jakim jest trener Jerzy Pilarz. Gala jest ważnym wydarzeniem organizowanym przez najwiekszą światową organizację Kickboxingu WAKO a Rzeszowianka została doceniona za sukcesy jakie osiąga w tym ostatnie zdobycie Pucharu Świata w Rimini i zaproszona do walki z zawodniczką gospodarzy.

Iwona NierodaPrzed pojedynkiem udało nam się jeszcze zapytać w imieniu czytelników o nastawienie i oczekiwania a także rywalkę, która jest mniej znana polskim kibicom. "Nie znam swojej rywalki. Wcześniej nie miałam okazji widzieć żadnej jej walki na żywo i tak naprawdę nie wiem czego mogę się dziś wieczorem spodziewać. Razem z trenerem Jerzym Pilarzem znaleźliśmy w internecie jej jeden pojedynek zawodowy i kilka bardzo krótkich filmików z walk bokserskich. Valentina na pewno dobrze pracuje rękoma, jest mocna fizycznie i twardo idzie w przód, ale jest nieco niższa ode mnie więc spróbuję to wykorzystać. Nastawienie mam bardzo pozytywne i liczę na wygraną. Wiem, że nie będzie łatwo tym bardziej, że Valentina boksuje u siebie i żeby przekonać sędziów muszę być wyraźnie lepsza" - napisała nam prosto z Rzymu Iwona.

Teraz wypada tylko czekać na pozytywne wieści z hali Foro Italico z "Wiecznego Miasta" a o wyniku walki poinformujemy naszych czytelników.