free templates joomla

Radosław Paczuski ukończył zawody triathlonowe IronMan w Bydgoszczy!

Radosław PaczuskiDużego wyczynu w dniu wczorajszym, 21 sierpnia 2016 roku, dokonał zawodnik Muay Thai i Kickboxingu, Radosław Paczuski. Najlepszy przedstawiciel krajowej sceny sportów uderzanych w limicie 81 kg ukończył zmagania triathlonowe, znane pod nazwą IronMan, jakie rozgrywane były w Bydgoszczy.

Paczuski, jak i pozostali uczestnicy, miał do pokonania 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze oraz 42,2 km biegu. Przy limicie czasowym, wynoszącym 15 godzin, trenujący w warszawskim Uniq Fight Club atleta pokonał trasę w 12 godzin i 30 minut. Żeby bardziej uzmysłowić poziom wysiłku, z jakim zmierzył się Paczuski, miał on do przepłynięcia 76 długości basenu olimpijskiego, do przejechania odcinek odpowiadający tradycyjnemu wyścigowi kolarskiemu, a także maraton do przebiegnięcia i to wszystko jednego dnia!

Paczuskiemu gratulujemy tego niebywałego osiągnięcia i już nie możemy się doczekać na jego kolejne występy w ringu. Wielokrotny mistrz Polski i medalista imprez rangi międzynarodowej w poniższym wywiadzie dla naszego portalu zapowiedział, że ponownie zobaczymy go w akcji w październiku.