free templates joomla

Marcin Najman: moja kolejna walka jest w zawieszeniu

Marcin NajmanWielu polskich fanów i antyfanów Marcina Najmana, kontrowersyjnego boksera, zawodnika MMA a także K-1, oczekuje jego kolejnego występu. Paradoksalnie "El Testosteron" zakończył już oficjalnie karierę zawodniczą, po walce z "Hardkorowym Koksu" czyli Litwinem Robertem Burneiką w maju br. Jednak Częstochowianin, był namawiany na jeszcze jedną walkę i przystał na to. Rywalem ma być strongman Tyberiusz Kowalczyk a pojedynek planowany na 8-go grudnia w Londynie.
Jednak czy dojdzie on do skutku? Jest sporo wątpliwości z nim związanych a jak udało nam się dowiedzieć z ust samego zainteresowanego czyli Marcina Najmana: "na razie pojedynek jest w zawieszeniu".

W sobotę wieczorem 27 października, po bardzo udanej gali Częstochowa vs Reszta Świata, Marcin Najman w wywiadzie dla naszego portalu dyplomatycznie stwierdził, iż powodem zawieszenia sprawy pojedynku, jest "niewywiązanie się z ustaleń, organizatorów tej walki i można powiedzieć, że jest ona w zawieszeniu". Więcej nasi czytelnicy dowiedzą się z wywiadu jaki zaprezentujemy z "El Testosteronem" i serdecznie na niego zapraszamy wszystkich fanów sportów walki i także antyfanów czyli tzw. hejterów.