free templates joomla

Pierwszy oficjalny trailer gali ACA 101! Video!

ACA 101Prezentujemy pierwszy oficjalny trailer gali ACA 101, która 15 listopada 2019 odbędzie się w hali EXPO XXI w Warszawie.

Daniel Omielańczuk, Aslambek Saidov i Piotr Strus są bohaterami pierwszego trailera zapowiadającego galę ACA 101 w Warszawie. Pojedynki tych zawodników w klatce zwykle podrywają fanów z miejsc na trybunach. Tym razem stawka jest wyjątkowo wysoka. Zwycięstwa w Warszawie mogą być przepustką dla Polaków do walk o pasy organizacji. Który Polak jest dziś najbliżej zdobycie mistrzowskiego pasa ACA?

Podczas konferencji prasowej Baysangur Edelbiev, przedstawiciel organizacji ACA w Polsce, kilkakrotnie podkreślał, że zwycięstwo w Warszawie zapewni Danielowi Omielańczukowi walkę o pas mistrzowski organizacji ACA w kategorii ciężkiej.

Może już wiosną przyszłego roku doczekamy się walki Daniela Omielańczuka z Goncharovem o pas i wyczekiwanego rewanżu Piotra Strusa z Chuzhigaevem. - mówił Baysangur Edelbiev. .

Coraz bliżej pojedynku o pas jest również Aslambek Saidov. Jak mówił Edelbiev jeżeli Saidov wygra walkę w Warszawie, to bardzo zbliży się do pojedynku o pas. Być może będzie to już kolejna walka.

Nie dziwi zatem fakt, że to Omielańczuk, Saidov i Strus zostali bohaterami trailera zapowiadającego sto pierwszą galę rosyjskiej organizacji. Już 15 listopada, w hali EXPO XXI w Warszawie, zobaczymy aż 13 pojedynków w formule MMA z udziałem dziewięciu polskich zawodników. Bilety na ACA 101 są dostępne na portalu eventim.pl.

Patroni medialni: TVP Sport, RMF MAXXX, InTheCage, MMARocks, MyMMA, Fightsport.pl, BJJ Fanatics.