free templates joomla


* Centrum Sportów Walki Kraków NH

Centrum Sportów Walki Kraków NH Centrum Sportów Walki Kraków NH

DYSCYPLINY:

- Kick-boxing, Thai-boxing, MMA, K-1, Zapasy,

INFORMACJE:

Centrum Sportów Walki Kraków NH
ul. Odmogile 1, Kraków 

Sebastian Jagielski
tel.             +48 535 338 700
e-mail:       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www:          http://www.centrumsportowwalki.pl/
Facebook:  https://www.facebook.com/CentrumSportowWalkiKrakowNH/home

AKCEPTUJEMY KARTY:

Karta rabatowa Multisport Multisport Kids

MAPA DOJAZDU:


Centrum Sportów Walki Kraków NH - mapa dojazdu

O KLUBIE:


Klub ''CENTRUM SPORTÓW WALKI'' w Krakowie powstał z inicjatywy trenera Sebastiana Jagielskiego poprzez połączenie sił trzech krakowskich klubów - ''CHAMPION Fight Team'', ''RING Kraków'', ''GLADIATOR Zapasy Kraków''.

W oparciu o profesjonalną kadrę trenerską powstało miejsce gdzie można trenować różne dyscypliny sportów walki, dając tym samym klubowiczom możliwość zdobywania i rozwijania swoich umiejętności sportowych z zakresu: Kickboxingu, Boksu, Zapasów, czy łącząc to wszystko w MMA.
Każdy z Klubów jest zrzeszony w związku dyscypliny, którą reprezentuje: "CHAMPION" w PZB, "RING" w PZKB i "GLADIATOR" w PZZ.

Celem klubu jest kształtowanie charakteru i edukacja poprzez sport, zaszczepienie w młodych ludziach pasji, która nawet jeśli nie uczyni z nich mistrzów to sprawi, że ich sposób życia będzie lepszy.

Jednocześnie, mimo przede wszystkim wyczynowego charakteru naszego CSW, zachęcamy gorąco do trenowania u nas osoby, które czysto rekreacyjnie podchodzą do sportu, ale mogą obserwować i rozwijać się naśladując najlepszych.

INSTRUKTORZY:

SEBASTIAN JAGIELSKI

Sebastian Jagielski Sebastian Jagielski od dzieciństwa związany był z różnymi dyscyplinami sportu. Jego Ojcem jest Andrzej Jagielski, były zawodnik Hutnika Kraków i wieloletni reprezentant Polski w boksie. Sebastian Jagielski od dziecka był wychowywany w sportowej atmosferze. Dorastał zaabsorbowany legendą Bruce'a Lee. Jako 13-latek rozpoczął treningi Kung Fu, styl Choy Lee Fut, a jego pierwszym trenerem był Grzegorz Ciembroniewicz.

Będąc nastolatkiem szukającym swojej drogi otarł się o wiele dziedzin sportu, ale boks był mu najbliższy. W 1995 r. rozpoczął trening full contact Karate, w formule K-1, w krakowskim stowarzyszeniu Oyama Karate, pod okiem Andrzeja Pierzchały‚ ówczesnego Mistrza Świata Oyama Karate.
Pomógł także swojemu Ojcu w otwarciu prywatnej szkoły bokserskiej „CHAMPION”, gdzie równolegle z treningami K-1 podnosił swoje umiejętności z zakresu technik bokserskich. W 1998 r. zdobył „Złote Rękawice” w kategorii seniorów waga 60 kg. Niestety z racji trudnych czasów w polskim sporcie i brak możliwości dalszego rozwoju zawiesił rękawice na przysłowiowym kołku.

Zainteresowania i pasja Sebastiana Jagielskiego zaowocowały propozycją prowadzenia zajęć z młodzieżą i możliwością powrotu do sportu już jako trenera. Wziął udział w programie Fundacji Teatru Ludowego „Ukryte Skrzydła", który miał na celu odciągnięcie młodych ludzi od ulicy, zagospodarowania ich wolnego czasu oraz pokazanie innego sposobu na „Życie”.
Dzięki tym zajęciom odkrył w sobie chęć pracy z młodymi ludźmi, dzielenia się z nimi swoim doświadczeniem i umiejętnościami. W tym czasie poznał Tomasza „Gorilla” Drwala, który doceniając kwalifikacje, oraz podejście do prowadzonych zajęć zaproponował Sebastianowi Jagielskiemu współpracę w swoim klubie "Szkoła Walki Drwala".

Prowadził tam zajęcia przez trzy lata jednocześnie podnosząc swoje umiejętności z zakresu BJJ i Zapasów, z którymi nie miał wcześniej okazji zetknąć się.

Sebastian Jagielski cały czas rozwija i podnosi swoje kwalifikacje, nie tylko jako trener, ale również jako sędzia. W 2013r. z wynikiem pozytywnym ukończyłem kurs sędziego bokserskiego, później doszły uprawnienia w kickboxingu i sandzie. W chwili obecnej poza sędziowaniem amatorskich walk w różnych formułach, sędziuje również gale zawodowe.

Aktualnie, wraz z kolegami z którymi kiedyś trenowali na jednej sali, otworzył własne "Centrum Sportów Walki". Starają się w innych zaszczepić swoją pasję oraz podzielić doświadczeniem i umiejętnościami. 

 • CSW Kraków Trener Jagielski_1
 • CSW Kraków Trener Jagielski_2
 • CSW Kraków Trener Jagielski_3

PIOTR SOKÓŁ

Piotr Sokół Piotr Sokół jest czynnym zawodnikiem kick-boxingu, który trenuje od 2002 roku w Małopolskiej Szkole Sportu i Rekreacji "RING". Jej założycielem jest Wojciech Adamski - mistrz Europy w thai-boxingu - który przekazał mu swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie, co zaowocowało sukcesami na ringu.

Piotr Sokół przygodę ze sportem rozpoczął we wczesnych latach dzieciństwa. Podobnie jak większość chłopców uwielbiał biegać po boisku za piłką, grał w juniorskiej drużynie miejscowego klubu piłkarskiego. Następnie przez okres około czterech lat ćwiczył tenis ziemny, którym to zaraził go jego Tata, będący obecnie instruktorem tenisa, a niegdyś lekkoatletą.

Właściwie to jemu Piotr zawdzięcza swoje "sportowe życie". Pokazał mu czym jest sportowa rywalizacja. Od małego według zasad fair-play uczył wszelkich sportów. Dzięki temu Piotr posiadł sportowego "ducha walki", chęć doskonalenia się i osiągania sukcesów.

Chciał próbować różnych sportów. W wieku 13 lat rodzice zapisali go na koszykówkę i po około roku znów nastąpiła zmiana dyscypliny. Tym razem dzięki siostrze poznał wioślarstwo.

Wreszcie w wieku 14 lat, zupełnie przypadkiem, trafił na trening kick-boxingu do sekcji Wojciecha Adamskiego. Z początku traktował to jako zabawę, ale tak mu się spodobało, że po pewnym czasie nie mógł już się bez tego obejść.

Pierwsze starty, jeszcze w juniorach, odbyły się w 2005 roku na zawodach strefowych w light-contacie. Dzisiaj wychodzi do ringu walcząc z zawodnikami na najwyższym poziomie oraz przekazuje zdobytą już wiedzę uczestnikom zajęć, które sam prowadzi.

 • CSW Kraków Trener Sokół _1
 • CSW Kraków Trener Sokół _2
 • CSW Kraków Trener Sokół _3

WOJCIECH ADAMSKI

Wojciech Adamski Wojciech Adamski od małego interesował się sztukami walki. Trenować jednak zaczął dość późno. Zaczynał od karate, później był już tylko kick-boxing. Trenował u znanego, niestety nieżyjącego już, trenera Andrzeja Firsta. Wiele razy startował w zawodach amatorskich jak i zawodowych.

Po śmierci Andrzeja Firsta Wojciech Adamski wyjechał do Austrii. Tutaj również trenował kick-boxing, w klubie który prowadził Polak Franky „Flash” Pawlak. „Na treningi przychodzili zawodnicy różnych narodowości. Było ciekawie. Startowałem w różnego rodzaju zawodach, a zwieńczeniem mojego pobytu w stolicy Austrii był start w Amatorskich Mistrzostwach Europy we Włoszech. Zdobyłem tam złoty medal w thai-boxingu.” – opowiada Wojciech Adamski.

Po powrocie z Austrii wspólnie z Marcinem Kohutem założył Małopolską Szkołę Sportu i Rekreacji „RING”. Treningi prowadził jeszcze za życia Andrzeja Firsta w jego szkole. Teraz kontynuuje swoją pasję. W międzyczasie ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jest również instruktorem kick-boxingu oraz trenerem drugiego stopnia. Także sędzią w kick-boxingu z wieloletnim stażem. Posiada drugi stopień mistrzowski w kick-boxingu. Jego wychowankowie zdobywali najwyższe tytuły ogólnopolskie oraz europejskie.

 • CSW Kraków Trener Adamski_1
 • CSW Kraków Trener Adamski_2
 • CSW Kraków Trener Adamski_3

MAREK NIEMIEC

Marek Niemiec Swoją przygodę zawodniczą rozpoczął w 1967 roku w RKS ,,Garbarnia" Kraków, pod okiem trenerów R. Świderskiego i E. Zwiecha. W 1969 roku w Poznaniu, w Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym, zdobył tytuł Mistrza Polski w kategorii do 87 kg i złoty Medal oraz powołanie do Kadry Narodowej.

W latach 1972 - 1974 powołany do zasadniczej służby wojskowej w CWKS ,,Legia'' Warszawa, w której barwach walczył  zdobywając tytuły Mistrza i Vice Mistrza Polski Drużynowego i został powołany do Kadry Nadziei Olimpijskich - Moskwa 1980.

W roku 1976 podjął studia na warszawskiej AWF. Kurs instruktora zapasów w Teresinie ukończył w 1977 roku. Wrócił później do Krakowa w 1985 roku i podjął pracę z młodzieżą w RKS ,,Garbarnia "Kraków, oraz nadal startował jako zawodnik I ligi indywidualnej w zapasach w stylu klasycznym do 90 kg i jest sklasyfikowany po cyklu turniejów w VI najlepszych zawodników w tej kategorii w Polsce.

W roku 1993 przejął funkcję trenera Juniorów i Kadetów w klubie ''Garbarnia'', a jego zawodnicy zaczęli odnosić sukcesy sportowe: Medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Międzynarodowych Pucharów Polski w stylu klasycznym. Rok 1997 to kontynuacja studiów na filii poznańskiej AWF w Gorzowie Wielkopolskim zakończona licencjatem w 1999 roku i tytułem trenera II klasy zapasów.

Na początku 2000 roku powstaje Małopolski Uczniowski Klub Zapaśniczy ''Gladiator'', a jego trenerem i prezesem zostaje Marek Niemiec, reaktywując to co pozostało po sekcji Garbarni. Klub stopniowo ponownie zaczyna odnosić sukcesy.

W 2010 roku na AWF w Białej Podlaskiej Marek Niemiec broni pracy trenerskiej na tytuł trenera I klasy zapasów, a w 2012 we Władysławowie uzyskuje Certyfikat FILA jako trener stylu wolnego kobiet
.
We wrześniu 2014 roku współdziałając z trenerami: Kick Boxingu - Wojciechem Adamskim, K-1 - Piotrem Sokołem, MMA - Sebastianem Jagielskim i Boksu - Krzysztofem Prażuchem, zakłada ''Centrum Sztuk Walki'' w Nowej Hucie.

 • CSW Kraków Trener Niemiec_1
 • CSW Kraków Trener Niemiec_2
 • CSW Kraków Trener Niemiec_3

CENNIK:


KARNET 2X W TYGODNIU – 90 zł/miesiąc
KARNET 3X W TYGODNIU – 100 zł/miesiąc
KARNET OPEN – 110 zł/miesiąc
ZAPASY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – 70 zł/miesiąc

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:


MMA
poniedziałki i środy - 18:30
wtorki i czwartki - 20:00
piątki - 18:00

KICKBOXING / K-1
poniedziałki i środy - 20:00
wtorki i czwartki - 17:00
piątki - 18:00
   
ZAPASY
poniedziałki i środy - 17:00
wtorki i czwartki - 18:30

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu zajęć znajdą Państwo na stronie klubu TUTAJ


ZDJĘCIA:


 • CSW Kraków NH_1
 • CSW Kraków NH_2
 • CSW Kraków NH_3
 • CSW Kraków NH_4
 • CSW Kraków NH_5
 • CSW Kraków NH_6
 • CSW Kraków NH_7
 • CSW Kraków NH_8
 • CSW Kraków NH_9
 • CSW Kraków NH_10
 • CSW Kraków NH_11
 • CSW Kraków NH_12

FILMY:


Treningi w Centrum Sportów Walki Kraków NH***

KARNET OPEN – 185 zł/miesiąc