free templates joomla


Golden Dragon Bydgoszcz


Golden Dragon Bydgoszcz - Baza Klubów FightSport.pl Golden Dragon Szkoła Walki    

DYSCYPLINY:

- Kickboxing, Muay Thai, Boks, K-1, Treningi indywiduane, 


INFORMACJE:


Golden Dragon Szkoła Walki   

Trener - Michał Grabarek

tel.  +48 796 75 18 18

e-mail:            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www:               www.goldendragon.pl
Facebook:      https://www.facebook.com/pages/Golden-Dragon/


MAPA DOJAZDU:


Golden Dragon Bydgoszcz - mapa dojazdu    
     Zespół Szkół nr 7
     ul. Waryńskiego 1
     Bydgoszcz

      *  Treningi dla dzieci 6-10 lat (grupa Złoty Smoczek)
      *  Treningi dla grupy 11-23 lat - Grupa początkująca
      *  Treningi rekreacyjne dla dorosłych +24 - Grupa początkującaGolden Dragon Bydgoszcz - mapa dojazdu      Sala treningowa
    
ul. Obrońców Bydgoszczy 1
     Bydgoszcz

      *  Treningi dla grupy 11-23 lat - Grupa średniozaawansowana i zaawansowana
      *  Treningi rekreacyjne dla dorosłych +24 - Grupa średniozaawansowana

Golden Dragon Bydgoszcz - mapa dojazdu
     Siłownia Fit-Max
    
ul. Marii Curie - Skłodowskiej 29
     Bydgoszcz

     *  Treningi poranne  


O NAS:Golden Dragon BydgoszczTreningi dla: dzieci, młodzieży i dorosłych.

Grupy: rekreacyjna dla dorosłych i dla dzieci - "Złoty Smoczek", średniozaawansowana, zaawansowana, zawodnicza.

Zacznij trenować w Golden Dragon i rozpocznij swoją przygodę ze sztukami walki!

Golden Dragon to najmłodszy klub sportów walki w Bydgoszczy, który został założony w 2010 roku, a jednocześnie ten, który najszybciej się rozwija. Najlepiej zaświadczą o tym nasi zawodnicy, którzy już odnoszą sukcesy na krajowych ringach.

Golden Dragon współpracuje z najlepszymi klubami z Polski i Europy. To do nas przyjeżdżają tacy mistrzowie jak Ramon Dekkers, czy Remy Bonjasky.

Dołącz do naszego klubu i trenuj pod okiem utytułowanego trenera – Michała Grabarka, który po owocnej karierze, przerwanej kontuzją kolana, postanowił podzielić się doświadczeniem w swojej szkole walki.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach dostosowanych do poziomu sportowego zawodników, dlatego nie musisz obawiać się, że, jak gdzieindziej, niezauważony przez trenera będziesz trenował na zatłoczonej sali.
Nasze treningi to indywidualne podejście do zawodnika i 100% zaangażowania trenera.
Trenują u nas zarówno dzieci w grupie „Złoty Smoczek” oraz zawodnicy z grupy początkującej, średniozaawansowanej, zaawansowanej i zaawansowanej zawodniczej.

Nasz klub jest w pełni wyposażony w nowoczesny sprzęt niezbędny do treningów. Grafik zajęć jest ułożony tak, aby możliwe było trenowanie dziewięć razy w tygodniu rano i wieczorem. W przeciągu dwóch lat działalności otworzyliśmy filie w Szubinie, i Solcu Kujawskim.

KADRA:


Michał Grabarek
  Michał Grabarek


Treningi rozpoczął w 1990r. Przez 12 lat trenował karate SHOTOKAN zdobywając w tej dyscyplinie kilkanaście medali Mistrzostw i Pucharu Polski oraz dwukrotnie stawał na najwyższym podjum Mistrzostw Europy.

W wieku 12 lat uczył się już podstaw prowadzenia treningów. W 2003r. zaczął trenować nowy styl Muay thai zdobywając dwukrotnie Mistrza i Puchar polski oraz Puchar Europy Muay thai i K-1 rules.Od 2007 roku prowadzi treningi z zakresu Muay thai , K-1 , Boksu i Kick-boxu.

Prowadzenia zajęć uczył się m.in. na obozach we Francji, Tajlandii oraz Holandii. Ukończył także kurs instruktora sportu część ogólna oraz specjalistyczny z zakresu:
• Muay Thai
• K-1
• Kick-Boxing (semi-contact, light-contact, full-contakt)

Kurs został przeprowadzony przez Polski Związek Kick-boxingu.

Osiągnięcia zawodnicze:
• 1992-2002 Klikadziesiat medali wielu zawodów oraz Mistrzostw i Pucharów Polski karate SHOTOKAN
• 2004 – 1 miejsce kumite indywidulalnie, 1 miejsce kumite drużynowe Chempionship Central Europe
• 2006 - 1 miejsce Mistrzostwa Polski Muay Thai
• 2006 – 4 miejsce Mistrzostwa Swiata Muay Thai Tajlandia Bangkok
• 2006 – 1 miejsce Puchar Polski Muay Thai
• 2007 – 1 miejsce Puchar Europy Muay Thai Niemcy Singen
• 2007 – 1 miejsce Mistrzostwa Polski Muay Thai
• 2008 – 1 miejsce Puchar Europy K-1 rules

Medalista wielu międzynarodowych i ogólnopolskich turniejów oraz uczestnik gal zawodowych i amatorskich.


GRUPY ĆWICZĄCYCH:


Dzieci od 6-10 lat (Złote Smoczki)

Odkryj przed swoim dzieckiem fascynujący świat sportu. Zajęcia sportowe z Golden Dragon to zabawa i przygoda dla każdego malucha, który stanie się adeptem naszej szkoły.Zajęcia dla najmłodszych zostały specjalnie przygotowane tak, aby Twoje dziecko w bezpieczny sposób poprzez zabawę ruchową poznało świat sportu, rozwijało swoje ciało i umysł. Zajęcia prowadzimy w formie bezkontaktowej nauki techniki sztuk walki. Jest to atrakcyjna forma rekreacji ruchowej i gimnastyki ogólnorozwojowej. Podczas 45-minutowych zajęć, odbywających się 2 razy w tygodniu, zadbamy o rozwój psychofizyczny Twojego dziecka. Zajęcia z Golden Dragon zapewnią Twojemu dziecku prawidłowe kształtowanie układu ruchu, postawy, osobowości i naukę koncentracji, a przede wszystkim, świetną zabawę!

Młodzież od 11-17 lat

Odkryj swój talent. Odnajdź i rozwijaj swoje pasje. Treningi dla młodzieży z Golden Dragon to sposób i styl życia. To prawdziwa sportowa przygoda z kick-boxingiem, mauy tai i k-1, dzięki której nauczysz się stawiać czoła nawet największym wyzwaniom. Weź udział w naszych treningach (3 razy w tygodniu ). Wyjeżdżaj z nami na zgrupowania i obozy sportowe. Poznaj swoich rówieśników podobnych do Ciebie. Wystartuj w turniejach i osiągnij sukcesy. Dzięki zajęciom z Golden Dragon sukcesy są na wyciągnięcie ręki!

Rekreacyjna dla dorosłych

Nieważne czy jesteś studentem, sekretarką, rekinem biznesu, młodą mamą, czy szanowanym panem prezesem. Zajęcia dla grupy rekreacyjnej są właśnie dla Ciebie. Oderwij się od codziennej gonitwy. Rozładuj energię, odreaguj natłok stresów. Zadbaj o swoje zdrowie, kondycję, zatrzymaj swoją młodość, czerp przyjemność z uprawiania sportu.

Ciesz się sportowym stylem życia i sportową sylwetką. Wiesz już pewnie, że diety cud i maszyny, które ćwiczą za ciebie nie dają żadnych rezultatów. Osiągnij je sam ćwicząc z nami!

Nie musisz obawiać się kontuzji i urazów. Zajęcia odbywają się w formie ćwiczeń ogólnorozwojowych, treningów stacyjnych kształtujących wytrzymałość, treningów techniki oraz treningów zadaniowych z partnerem z wykorzystaniem sprzętu typu: worki, tarcze, ochraniacze.

Nasze zajęcia prowadzimy trzy razy w tygodniu w dogodnych porach, tak byś nie musiał rezygnować ze swoich obowiązków, a jednocześnie mógł realizować siebie i swoją sportową naturę

Treningi poranne

Treningi poranne to idealne rozwiązanie dla osób pracujących i uczących się. Jeśli nie masz czasu po południu możesz trenować o dogodnej dla Ciebie porze. Możesz także dopasować grafik treningów do Twoich zajęć trenując na zmianę wieczorami.Będą odbywać się w klubie "FIT-MAX" ul. Marii Curie-Skłodowskiej 29.

Treningi indywidualne

Trening indywidualny to nowy wymiar trenowania sztuk walki. Ta forma zajęć pozwala na osiągnięcie rezultatów niedostępnych podczas treningów w grupie. Jak w żaden inny sposób, tu trener ma możliwość poznania Ciebie, co pozwala na to, by zajęcia były najbardziej efektywne. Trener może obserwować i korygować każdy, nawet najdrobniejszy element treningu. Cała uwaga zostaje skupiona na Tobie, a proces treningowy zostaje dopasowany specjalnie do Ciebie. Podobnie, jak nie ma dwóch takich samych ludzi, tak nie ma dwóch identycznych ścieżek rozwoju. Dzięki treningom indywidualnym możesz podążać swoją własną!

Trening indywidualny jest odpowiedni dla każdego niezależnie od jego aktualnego poziomu wytrenowania. Nie musisz martwić się o dojazdy i sprzęt. To my go zapewniamy, a nasz Trener może poprowadzić zajęcia w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu.

Zrób doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby. Zaproszenie na treningi indywidualne może być niebanalnym podarunkiem dla każdego miłośnika sportu, który dzięki takiej niespodziance poczuje się naprawdę wyjątkowo.

UWAGA!
5 minut przed każdym treningiem należy być przygotowanym do zajęć, ubranym w czysty strój sportowy oraz mieć czyste ciało, a także obcięte paznokcie.


CENNIK:


(Za miesiąc treningów)

- Zawodnicy trenują za darmo,
- Dorośli - 100 zł
- Studenci - 90 zł
- Młodzież - 80 zł (Treningi + Basen 2 razy w miesiącu)
- Dzieci - 80 zł (Treningi + ostatni weekend miesiąca wycieczka kino, basen, family park itp.)
- Panie - 50 zł

DLA NAJLEPSZYCH PRZYGOTOWALIŚMY BEZPŁATNE:

-- Treningi w Golden Dragon i siłownia w Klubie Fit-Max,
-- Obozy sportowe Golden Dragon (zima, lato),
-- Odnowa biologiczna (masaż, basen, sauna, kriokomora, itp.),
-- Suplementacja,
-- Nagrody pieniężna za wyniki sportowe,
-- Stypendia klubowe,

Szczegółowe informacje na stronie klubu www.goldendragon.pl


HARMONOGRAM ZAJĘĆ:


Golden Dragon Grafik treningów


ZDJĘCIA:

Golden Dragon     Golden Dragon  

Golden Dragon       Golden Dragon

Golden Dragon       Golden Dragon  

Golden Dragon       Golden Dragon

Golden Dragon      Golden Dragon    

 Golden Dragon    Golden Dragon

    
FILMY: