free templates joomla


PUNCH
Puncher WrocławER WROCŁAW

DYSCYPLINY:

- Muay Thai, MMA, Kickboxing/K-1, Boks, Trening Funkcjonalny, Siłownia,

INFORMACJE:

kom. 605 522 758
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
www.puncher.pl
https://www.facebook.com/PuncherPRO

Siedziba klubu i sala treningowa:
ul. Mikołaja Reja 13F
Wrocław

AKCEPTUJEMY KARTY:

Karta rabatowa  Karta rabatowa  Karta rabatowa  Karta rabatowa

MAPA DOJAZDU:

Puncher Wrocław - mapa dojazdu

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

Puncher Wrocław - Harmonogram treningów  
Obowiązuje od 19.09.2016

Muay Thai i Kickboxing
10:00 - poniedziałek, środa, piątek

Muay Thai i Kickboxing (gr. początkująca)
17:00 - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

Muay Thai i Kickboxing (gr. początkująca i średnia)
18:15 - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

Muay Thai i Kickboxing (gr. zaawansowana)
19:30 - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

Boks
20:45 - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

MMA - grappling
18:15 - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

MMA - stójka
10:00 - poniedziałek, środa, piątek
17:00 - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek
18:15 - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek
20:45 - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

Aktualny harmonogram treningów klubu PUNCHER znajdą też Państwo na stronie klubu TUTAJ

CENNIK:

Opłacona składka członkowska w klubie "Puncher Wrocław" upoważnia do uczestnictwa we wszystkich sekcjach rekreacyjno-szkoleniowych bez ograniczeń ilościowych oraz do korzystania z urządzeń siłowych. Z urządzeń tych można korzystać w godzinach otwarcia klubu zgodnie z harmonogramem. Członkowie naszego klubu mogą rozliczać się zarówno gotówką jak przy pomocy programów: Benefit Systems, OK System, Fit Profit oraz Fit Flex.

Osoby korzystające z tych programów nie muszą rezerwować wizyt wcześniej i nie muszą dopłacać za korzystanie z treningów. Osoby, które po raz pierwszy trafiły do nas i są niezdecydowane mogą skorzystać z próbnego treningu, przed którym muszą uiścić jednorazową kaucję w wysokości 17 zł. W przypadku pozytywnej decyzji o wstąpieniu w nasze szeregi, kaucji wpływa na poczet miesięcznej składki członkowskiej. W przypadku rezygnacji kaucja jest traktowana jako jednorazowa opłata.

- Miesięczna składka członkowska wynosi 100 zł.
- Jednorazowa składka członkowska 17 zł.
- Składka członkowska za pierwszy miesiąc wynosi 107 (7 zł - opłata za wyrobienie karty członkowskiej).
- Możliwość rozbicia na raty 17 zł - pierwszy trening + 90 zł dopłata za pełny miesiąc.
- Po opłaceniu składki członkowskiej karta jest aktywna przez 30 dni.
- Honorujemy programy Benefit Multisport, Fit Profit, OK System, Fit Flex

OFERTA:

W klubie prowadzonych jest kilka różnych sekcji oraz zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania, dlatego, każdy kto chce trenować znajdzie tutaj coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy chce to robić rekreacyjnie, amatorsko, czy profesjonalnie.
Wysoki poziom zajęć gwarantuje wykwalifikowana kadra, posiadającą doświadczenie trenerskie oraz zawodnicze.

TRENINGI

Puncher Wrocław Treningi odbywają się na dwóch specjalistycznych salach oddalonych od siebie w odległości 200m.

Jedna z nich przy ul. Mikołaja Reja przeznaczona jest głównie do treningu „stójkowego”. Wyposażona jest w ring bokserski, matę zapaśniczą, workI, gruszki, tarcze pao, przybory do treningu funkcjonalnego jak power ball, bulgarian bag oraz trenażery siłowe.

Sala przy ulicy Sienkiewicza, przeznaczona głównie do treningu grapplingowego, wyposażona jest w matę zapaśniczą, elementy klatki, przybory do treningu funkcjonalnego oraz trenażery siłowe.
Członkowie trenujący MMA mogą korzystać z obydwu sal treningowych w ramach jednej składki członkowskiej.

TRENING WYCZYNOWY

Puncher Wrocław Szkolimy oraz kompleksowo przygotowujemy zawodników startujących w zawodach sportowych na szczeblu amatorskim i profesjonalnym.

Naszą główną specjalnością jest Muay Thai oraz pełno-kontaktowe formuły Kickboxingu: głównie K-1 i Low Kick.
Ostatnimi czasy wychodzimy na przeciw ogólnemu zainteresowaniu poświęcając bardzo dużo uwagi MMA.

Początkującym pomagamy postawić swoje pierwsze kroki na ringowych deskach. Doświadczonym stwarzamy możliwości dalszego rozwoju. Zapewniamy możliwość startów w zawodach różnej rangi w wyżej wymienionych dyscyplinach.

Regularnie bierzemy udział w zawodach krajowych i zagranicznych różnego formatu począwszy od takich jak: turnieje pierwszych walk, ligi, turnieje krajowe i międzynarodowe, puchary i mistrzostwa Polski, Europy i Świata, na galach zawodowych kończąc.

O skuteczności naszych działań mogą świadczyć wyniki sportowe. Przeszło 150 razy zdobywaliśmy medale na imprezach krajowych i zagranicznych. Z tego około 40 razy sięgaliśmy po tytuły Mistrza Polski. W swoim dorobku mamy również amatorski tytuł Mistrza Świata, dwa tytuły Vice-mistrza Świata, brązowy medal na Mistrzostwach Świata, tytuł Mistrza Europy i dwa srebrne medale na Pucharze Świata.
Możemy się również pochwalić pasami: Zawodowego Mistrza Świata, Międzynarodowego Zawodowego Mistrza Polski i Zawodowego Mistrza Polski.

REKREACJA RUCHOWA

Puncher Wrocław Głównym celem prowadzonych przez nas zajęć rekreacyjno-szkoleniowych jest nauka techniki i taktyki pojedynku sportowego.

W bezpieczny sposób, przy użyciu sprzętu ochronnego nasi adepci mogą zdobywać i rozwijać swoje umiejętności. W nauce wykorzystujemy wiele najnowszych metod i środków treningowych. Dysponujemy wiedzą i profesjonalnym zapleczem sprzętowym, dzięki któremu trening nie odbiega standardami od zajęć w podobnych ośrodkach sportowych na świecie.

Przygotowaliśmy specjalne programy mające na celu ogólną poprawę kondycji, muskulatury, redukcję tkanki tłuszczowej, oraz skuteczne przygotowanie do samoobrony. Poprzez organizowanie wolnego czasu, zależy nam na budowaniu pozytywnych wzorców opartych na modelu człowieka czynnie uprawiającego rekreację ruchową. Dążymy, aby  radość i zdrowie niósł każdy dzień spędzony "na sportowo".

TRENING PERSONALNY

Puncher Wrocław Każdy z naszych instruktorów prowadzi również zajęcia indywidualne z Muay Thai, Kick-boxingu, Boksu oraz MMA.

Treningi takie są stanowczo najszybszą i najefektywniejszą formą nauki. Polegają przede wszystkim na indywidualnym podejściu do ćwiczącego, na ocenie i jak najszybszym wyeliminowaniu błędów i braków technicznych.

Trening jest dostosowany do możliwości motorycznych i poziomu zaawansowania ćwiczącego. Składa się z nauki poszczególnych ruchów. Ćwiczący może liczyć na dokładny instruktaż dostosowany do jego umiejętności. Poznane techniki i kombinacje utrwalane są pod okiem trenera podczas pracy na różnego rodzaju przyborach.

"Szlifowanie" i wdrażane do realnego zastosowania w walce praktykuje  się w ćwiczeniach zadaniowych z trenerem. Nie zabraknie z pewnością elementów kondycyjnych i siłowych określanych obecnie jako "Trening funkcjonalny".  Jest to głównie trening obwodowy łączący w sobie elementy atletyczne, akrobatyczne i wytrzymałościowe, które doskonale zostały połączone, w cieszącej się coraz większą popularnością, rywalizacji „CrossFit”.

KADRA TRENERSKA:


Zajęcia w naszym klubie prowadzą tylko trenerzy i instruktorzy posiadający państwowe uprawnienia, pod kierownictwem trenera klasy IJanusza Janowskiego, w latach 2007-2012 prowadzącego Kadrę Narodową  Muay Thai przy Polskim Związku Kickboxingu, a obecnie kadrę Oriental Rules.

Puncher Wrocław
Janusz Janowski – Muay Thai, Kickboxing, Boks

Koordynuje pracę trenerów oraz przygotowania zawodników do startów amatorskich i profesjonalnych. Prowadzi treningi sekcji Muay Thai, Kickboxingu i Boksu oraz personalne.
Puncher Wrocław
Kacper Mielnik - Muay Thai, Kickboxing, Boks, treningi personalne

Specjalizuje się w szkoleniu osób na wszystkich etapach zaawansowania w sportach uderzanych. Prowadzi treningi sekcji Muay Thai, Kickboxingu i Boksu oraz treningi personalne.
Puncher Wrocław
Marcin Dziwak
– Zapasy, MMA, treningi personalne

Specjalizuje się w technice zapasów, głównie w  sprowadzeniach przeciwnika z pozycji stójkowej do parterowej. W sekcji MMA prowadzi zajęcia z grapplingu oraz treningi personalne
Puncher Wrocław
Łukasz Zaidler
– BJJ, MMA, treningi personalne

Prowadzi naukę technik grapplinowych podczas treningów sekcji MMA oraz zajęcia indywidualne. Jego specjalnością jest brazylijskie Jiu-jitsu oraz Submission Wrestling.

O KLUBIE:

Klub "Puncher Wrocław" powstał z inicjatywy Trenera Janusza Janowskiego w 2002 roku i został wpisany do Rejestru Uczniowskich Klubów Sportowych prowadzonego przez Prezydenta Miasta Wrocławia. Podstawą działalności Klubu jest propagowanie: kultury fizycznej, wychowania fizycznego i sportu ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych w oparciu o wzorce płynące z różnych dyscyplin sportów walki.

"Puncher Wrocław" jest marką od lat kojarzącą się nie tyko z bogatą rywalizacją uwieńczoną imponującymi sukcesami sportowymi, ale również z szeroko pojętym zrozumieniem potrzeb naszych Członków. Staramy się dopasować systemy szkoleniowe do aspiracji i możliwości ćwiczących. Dlatego treningi w naszym Klubie podzieliliśmy na wyczynowe i rekreacyjno-szkoleniowe. Pomagamy naszym zawodnikom piąć się po szczeblach kariery sportowej, aż do poziomu mistrzowskiego. Umożliwiamy również ćwiczącym przeżywanie swojej sportowej przygody na poziomie rekreacji ruchowej, samoobrony oraz dobrej zabawy.

Staramy się oferować  tylko "produkty" najwyższej jakości. Wszystko czego uczymy zostało wypracowane i sprawdzone przez nas na ringach krajowych i międzynarodowych. Bierzemy udział w zawodach, szkoleniach i treningach w różnych krajach na różnych kontynentach. Pilnie obserwujemy najnowsze światowe trendy w sportach walki. Nie ustajemy, nawet na chwilę w aktualizowaniu metod i środków treningowych, bazując przy tym na najnowszych osiągnięciach świata nauki sportowej. Dzięki bogatemu doświadczeniu tworzymy wyspecjalizowaną kadrę, którą łączy wspólna pasja, zamiłowanie i wiedza.

ZDJĘCIA:


Puncher Wrocław Puncher Wrocław

Puncher Wrocław Puncher Wrocław

Pełną galerię zdjęć klubu oraz wydarzeń, w których braliśmy udział znajdziesz TUTAJ

FILMY:


Skrót z treningów 04.09.2015. Fragmenty treningu grup początkujących oraz grupy zawodniczej. Paweł Jędrzejczyk, Dawid Kasperski, Marcin Kret, Mateusz Pluta oraz gościnnie Tomek Makowski-przygotowania do nadchodzących turniejów i walk zawodowych.

Wszystkie nasze filmy możesz zobaczyć na STRONIE KLUBU  lub na kanale YouTube PUNCHER'a

FLEX GYM
DYSCYPLINY:

- Muay Thai, Kickboxing, MMA, Boks, BJJ,
- Fitness, Siłownia,INFORMACJE:

FLEX GYM
ul. Kondratowicza 37; 00-728 Warszawa
(bud. Centrum Handlowego)
tel. (22) 675 63 19
kom. 798 412 812
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.flexgym.pl


MAPA DOJAZDU:


Flex Gym - mapa dojazdu

TRENINGI I INSTRUKTORZY:

Zajęcia prowadzone są w grupach dla dorosłych i dla dzieci.

Zajęcia prowadzą:
Marcin Płodziszewski - Siłownia
Piotr Bąkowski - Kickboxing
Krzysztof Wrzosek - Siłownia
Ola Lewandowska - ABT, Pilates, TBC, Stretching,
Krzysztof Węgrowski - BJJ, Shootfighting, Krav Maga,


OPIS:
ZDJĘCIA:


Flex Gym Flex Gym

Flex Gym Flex Gym

FILMY: