free templates joomla

Spartan Fight 2: Maciej Browarski pokonany w walce wieczoru ! Wyniki

Spartan Fight 2W sobotę 12-go marca w Chorzowie odbyła się gala Spartan Fight 2 z pojedynkami MMA i dwiema walkami w formule K-1. W walce wieczoru Maciej Browarski (12-8, 1 NC) uległ na punkty a jego punktowym pogromcą niespodziewanie okazał się Ukrainiec Boris Polejay (11-5). Na poprzedniej edycji Browarski wypadł znakomicie dusząc Litwina Stambrauskasa.

Na krajowym podwórku wagi średniej do 84 kg Paweł Brandys (6-2-1) wypunktował weterana Ireneusza Cholewę (10-8-2), ale trudno po obejrzeniu walki na spokojnie nie stwierdzić, że ten werdykt jest krzywdzący dla Cholewy i chyba sędziowie nie mieli najlepszego dnia w ocenie tego pojedynku.

W międzynarodowym żaś starciu Alan Langer (7-5) z Silesian Cage Club szybko uporał się z Węgrem Laszlo Furko (3-2), który zastąpił kontuzjowanego Michała Labusa. Galę transmitowała stacja Sport Klub w ramach tzw. Fight Clubu.


Komplet wyników:


Walka wieczoru
93 kg: Boris Polejay (Ukraina) pokonał Macieja Browarskiego (Spartan Chorzów) przez decyzję 3-0

Główna karta
60 kg: Michał Królik (Paco Katowice) pokonał Vitaliya Kazakova (Białoruś) przez TKO (3 x liczenie) w 1 rundzie*
84 kg: Paweł Brandys (Oświęcimski Klub MMA) pokonał Ireneusza Cholewę (Wydra Gym) przez decyzję 3-0
77 kg: Alan Langer (Silesian Cage Club) pokonał Laszlo Furko (Węgry) przez poddanie (dźwignia na nogę) w 1 rundzie (1:28 min)
93 kg: Denis Górniak (Fight Club Bytom) pokonał Mykolę Golowatiuka (Ukraina) przez poddanie (dźwignia na ramię) w 1 rundzie (1:55 min)
82 kg: Kamil Jenel (Paco Katowice) pokonał Pavla Oboznego (Białoruś) przez decyzję 3-0*
70 kg: Rami Handam (Spartakus Rzeszów) vs Radosław Tarnawa (Veto team Bielsko-Biała) - Remis
77 kg: Tomasz Jakubiec (Invictus Bros) pokonał Rafała Lassotę (Spartakus Rzeszów) przez decyzję 3-0
70 kg: Igor Michaliszyn (Silesian Cage Club) pokonał Mykhaito Helia (Ukraina) przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie (4:32 min)
93 kg: Patryk Szychowski ((AKS Niwka Sosnowiec) pokonał Valerija Izanska (Ukraina) przez poddanie (dźwignia na nogę) w 1 rundzie

*walki w formule K-1