free templates joomla

Night of Warriors IX w Libercu: Jakub Kozera, Janusz Dylewski i Michał Wiśniewski wśród uczestników!

Night of Warriors IX Aż trzech reprezentantów Polski zobaczymy na ringu w czeskim Libercu w dniu 12 marca 2016 roku przy okazji gali Night of Warriors IX. Dwóch z nich wystąpi w formule K-1, jeden zaś na zasadach MMA. W jednej z głównych walk wieczoru zaprezentuje się Jakub Kozera.

Zawodnik z Zielonej Góry wielokrotnie zdobywał medale podczas mistrzostw Polski, a także na imprezach międzynarodowych, takich jak mistrzostwa świata czy Europy w Kickboxingu. W Libercu podejmie niezwykle doświadczonego Tomasa Hrona (73-16), najlepszego czeskiego kickboxera wagi ciężkiej ostatnich lat. Całkiem niedawno, bo w listopadzie pokonał Michała Turyńskiego na punkty, a w swojej ostatniej, grudniowej potyczce znokautował Mighty'ego Mo.

Po raz czwarty w K-1 zaprezentuje się Janusz Dylewski. ''Terminator'' z Iławy tym razem skonfrontuje się z Georgijem Fibichem, zawodowym i amatorskim mistrzem Czech w wadze ciężkiej. W MMA natomiast, w limicie 86 kg, Michał Wiśniewski zmierzy się z Pavlem Maly'm.

W walce wieczoru o tytuł międzynarodowego mistrza Czech w formule MMA federacji WKN spotkają się Tomas Kuzela (25-20), który przed tygodniem został poddany przez Marcina Bandela, a także Makhmud Muradov (6-5) z Uzbekistanu.