free templates joomla

RXF zapowiada mecz Rumunia vs. Polska na swojej najbliższej gali!

Gala RXF RXF, rumuńska organizacja MMA, swój kolejny event przeprowadzi 21 marca 2016 roku w Bukareszcie. Nie byłoby może w tym nic sensacyjnego, gdyby nie to, że na RXF 22 ma dojść do meczu międzypaństwowego między zawodnikami z Rumunii i Polski!

Decyzja o jego przeprowadzeniu mogła być spowodowana wydarzeniami, jakie miały miejsce podczas poprzedniej, grudniowej gali RXF. Wówczas w walce wieczoru Michał Wlazło pokonał przed czasem Alexandru Lungu, a więc flagową postać tej organizacji. Wynik tej konfrontacji odbił się szerokim echem w Rumunii, więc rozczarowani gospodarze widocznie wyszli z założenia, że najlepiej będzie, jak udowodnią wyższość lokalnej sceny MMA nad tą polską poprzez zwycięstwo w meczu międzypaństwowym. Oczywiście liczymy na to, że polscy fighterzy pokrzyżują im plany.

Choć do gali pozostał już niespełna miesiąc, nie ogłoszono jeszcze żadnych oficjalnych zestawień. Trudno się spodziewać, że po polskiej stronie i tym razem zawalczy Wlazło, ponieważ 12 marca stoczy pojedynek na gali Time of Masters w Sopocie. Pod uwagę brać można innych Polaków, którzy już wcześniej rywalizowali dla RXF, jak Andrzej Kulik, Tomasz Czerwiński, Przemysław Mysiała czy Łukasz Parobiec. Oczywiście możliwe jest też zakontraktowanie nowych fighterów.