free templates joomla

Tim Means podejrzany o doping i wykluczony z walki wieczoru na UFC Fight Night 83!

Tim Means Gala UFC Fight Night 83 w Pittsburghu, zaplanowana na 21 lutego 2016 roku, straciła jedną drugą swojej walki wieczoru. A to dlatego, bo Tim Means (25-7-1 MMA, 7-4 UFC) z dużym prawdopodobieństwem uzyskał pozytywny wynik badania antydopingowego, przeprowadzonego przez USADA (United States Anti-Doping Agency).

Takie orzeczenie nie oznacza, że Means na 100% wpadł na zażywaniu dopingu, lecz w sytuacji, gdy USADA poinformowała o takiej możliwości władze UFC, jasnym jest, że coś musi być na rzeczy. Sam zawodnik przekazał w mediach społecznościowych, że substancją, o której używanie został oskarżony jest ostaryna, czyli środek na przyrost masy mięśniowej i wyśmiał ten zarzut, sugerując się swoją posturą. Ostateczny wynik badań zostanie podany wkrótce.

Ta sytuacja spowodowała jednak, iż ''Dirty Bird'' został odsunięty od udziału w walce wieczoru wspomnianego wydarzenia w Pittsburghu, gdzie w limicie wagi półśredniej miał zmierzyć się z Donaldem Cerrone (28-7 MMA, 15-4 UFC). Wobec tych okoliczności ogłoszono, że przeciwnikiem dla amerykańskiego ''Kowboja'' będzie... ''Kowboj'' z Brazylii, a mianowicie Alex Oliveira (13-3-1 MMA, 3-1 UFC). Co ciekawe, w swojej ostatniej potyczce Brazylijczyk ciężko znokautował Piotra Hallmanna i działo się to w kategorii lekkiej.