free templates joomla

Mariusz Magda vs Łukasz Hlubek na Night Of Heroes 3!

NOH 3 Magda vs HlubekOrganizatorzy gali Night Of Heroes 3, która odbędzie się w Sosnowcu w hali MOSiR przy ul. Żeromskiego 9 w dniu 30 stycznia zaprezentowali pierwsze oficjalne amatorskie zestawienie. I tak w kategorii piórkowej do 66 kg Mariusz Magda (0-0) z Łamatora Racibórz zmierzy się Łukaszem Hlubkiem (0-0) z DAAS Berserkers Team Bielsko Biała.

Obaj są utalentowanymi i młodymi zawodnikami Sportów Walki. Mariusz Magda to brązowy medalista ME Juniorów i Młodzieżowców w Ju-Jitsu a także 5 zawodnik MŚ Juniorów. W 2014 wygrał także rywalizację turniejową na ALMMA w Bytomiu. Z kolei Łukasz Hlubek to blisko 21-letni podopieczny trenera Damiana Herczyka. Ma na koncie siedem zwycięstw na ALMMA, gdzie zdobył też trzykrotnie złote medale i raz brązowy.

To nie jedyne zestawienia jakie są w karcie walk, bo jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć Dawid Żywica (6-5-1) reprezentujący Berserkers Team Szczecin i Veto Team Bielsko-Biała, zmierzy się z wywodzącym się z zapasów Sławomirem Szczepańskim (2-1) reprezentującym Fabrykę Sportu Chełm.

Także raczej pewne jest zestawienie Dariusza Zimoląga (5-3) z Szoguna Mysłowice i Janusza Dylewskiego (2-18) z Iławy. W walce wieczoru, kibice Sportowego Zagłębia zobaczą Adriana Błeszyńskiego (1-0). Pewny jest też udział Łukasza Głośnego (0-1). Kolejne zestawienia są w toku i będą systematycznie ogłaszane.

Dostępne są już bilety na galę i poniżej podajemy listę Punktów Sprzedaży , gdzie są do nabycia na terenie Sosnowieckiego Zagłębia i okolic. Dodatkowe informacje o wejściówkach i stolikach ViP w  hali MOSiR przy ul. Żeromskiego 9 pod numerami telefonów: 730 201 906 i 500 362 989

Sosnowiec
Sklep Sportowe Zagłębie Shop - ul. Targowa 12 (10.00 - 18.00)
Klub Manufaktura - ul. Warszawska 12
Restauracja Czarci Młyn - ul. gen. Władysława Andersa 76

Dąbrowa Górnicza
Siłownia Super Gym  - Al. Tadeusza Kościuszki 27

Będzin
Siłownia Sarmata - ul 11-go Listopada

Bilet Vip = stolik 4/5 osobowy +catering Czarci Mlyn

NOH 3