free templates joomla

Grzegorz Szulakowski vs Bartłomiej Kurczewski w karcie walk KSW 34

KSW 34 "Fedracja KSW" poinformowała dzisiaj o kolejnym pojedynku dodanym do karty walk gali KSW 34, która 5 marca 2016 roku odbędzie się w Warszawie, w hali "Torwar". Wystąpią w nim Grzegorz Szulakowski i Bartłomiej Kurczewski.

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalną informacją prasową KSW.

Dwóch ekscytujących zawodników kategorii lekkiej Grzegorz Szulakowski (6-1, 1 KO, 4 Sub) i Bartłomiej Kurczewski (9-6, 5 KO, 1 Sub) spotkają się w okrągłej klatce w jednej z walk otwarcia KSW 34, 5 marca na warszawskim Torwarze.

Szulakowski powróci do KSW po majowym zwycięstwie przez poddanie nad Patrykiem Grudniewskiem na KSW 31. W listopadzie namysłowianin miał się zmierzyć z Łukaszem Chlewickim, ale z występu na KSW 33 wyeliminowała go kontuzja. 29-latek przygotowuje się do starcia w Warszawie w jednym z najlepszych klubów w Polsce - olsztyńskim Berkucie Arrachion.

Gdy urazu przed KSW 33 nabawił się Szulakowski, w krakowskiej Arenie zastąpił go właśnie Kurczewski. Biorąc walkę z tylko trzytygodniowym wyprzedzeniem, zawodnik Gracie Barra Łódź po twardej trzyrundowej batalii uległ wspomnianemu Chlewickiemu. Teraz zgierzanin powraca by w pełni formy odnieść pierwsze zwycięstwo w KSW.