free templates joomla

Andrzej Kulik wystąpi w Tajlandii na Full Metal Dojo 8

Andrzej KulikPolski kickboxer Andrzej Kulik (0-3, 1 NC) z ForFit Gdańsk, który szuka pierwszego zawodowego zwycięstwa w MMA, weźmie udział w gali Full Metal Dojo 8: Return of the Mack, która odbędzie się na wyspie Phuket w Tajlandii w dniu 10-go stycznia. Rywalem Polaka będzie 26-letni Irańczyk Masoud Ranjbar (1-0). Będzie to pierwsza walka polskiego zawodnika w MMA w ojczyźnie Muay Thai.

Kulikowi ostatnio nie szło w walkach MMA, ale faktem jest, że jego rywale byli dużo bardziej doświadczeni jak Alexandru Lungu na gali RXF 18 czy Michał Andryszak na Extra Gali "Swarzędz Heavyweight Fight Night" a wygrany przez nokaut pojedynek z Łukaszem Łysoniewskim w tym roku unieważniono z nieznanych powodów.

Teraz jednak Kulik będzie miał rywala na swoim poziomie a jedyną niewiadomą może być krótki termin aklimatyzacji. Kulik do Tajlandii uda się w asyście Michała Wlazło, który ostatnio tak dobrze wypadł na gali RXF 21 pokonując dawnego rywala Kulika, Lungu z Rumunii. To doświadczenie obaj postarają się spożytkować w walce w Azji.

Irańczyk ma za sobą tylko jedną walkę, ale pokonał niezłego Yoanna Gouaida z Francji, gdzie zdominował cały pojedynek.Ranjbar jest silnym fizycznie zapaśnikiem i reprezentuje team AKA Thailand. Poniżej debiutancki pojedynek Irańczyka w MMA: