free templates joomla

Dwie walki dodane do karty gali Bellator 147 w grudniu, w Kalifornii

Bellator 147 Rogers vs Zwicker Poszerza się karta walk, jakie będziemy mieli przyjemność zobaczyć już 4 grudnia, podczas gali Bellator 147 w Kalifornii. W San Jose, oprócz już ogłoszonych pojedynków, obejrzymy także: w wadze półciężkiej - Brian Rogers (11-8) vs. Virgil Zwicker (14-4-1) i w wadze lekkiej – Adam Piccolotti (6-0) vs. Mario Soto (6-1).

Znany Polskim kibicom z gali KSW 25, Virgil Zwicker, w ostatnich  6 walkach odniósł tylko jedną porażkę, a jeden pojedynek zakończył się remisem. 33-letni Amerykanin, w maju tego roku znokautował Razaka Al.-Hassana już w pierwszej rundzie, podczas gali Bellator 137. Walka w grudniu będzie trzecią w tym roku dla tego zawodnika i z pewnością będzie on chciał utrzymać serię zwycięstw.

Jego przeciwnikowi, Brianowi Rogersowi nie szło ostatnio najlepiej. Z 6 ostatnie starć, tylko dwukrotnie wychodził zwycięsko. Ostatnio walczył w kwietniu, podczas gali Bellator 136, gdzie uległ na punkty Joey’owi Beltranowi. Była to druga porażka z rzędu Rogersa i w grudniu będzie chciał przerwać złą passę. Dla Zwickera jest to więc szansa na wspięcie się po szczeblach Bellatora, natomiast dla Rogersa walka o być albo nie być w amerykańskiej organizacji.

Starcie w wadze lekkiej też zapowiada się interesująco. Piccolotti wygrał do tej pory wszystkie swoje walki. Karierę zawodową rozpoczął równo dwa lata temu, w listopadzie 2013 roku. Walka z Soto będzie jego trzecią w Bellatorze i siódmą w karierze. Mario Soto ma na koncie jeden pojedynek więcej od swojego przeciwnika, z tym, że była to porażka. Grudniowa walka będzie dla niego debiutem w Bellatorze, więc możemy się spodziewać dużej determinacji z jego strony.