free templates joomla

Znamy pierwszych zawodników na gali FEN 10 ''Gold Edition'' w Lubinie!

FEN 10 plakatOrganizacja Fight Exclusive Night przedstawiła oficjalnie pierwszych zawodników, których zobaczymy w klatko-ringu podczas gali FEN 10 ''Gold Edition'' w dniu 8 stycznia 2016 w Lubinie.

Poniżej oficjalna informacja prasowa.

Szanowni kibice sportu i fani Sztuk Walki, organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt oficjalnie zapowiedzieć termin i miejsce naszego kolejnego wydarzenia. Będzie to po raz drugi Lubin na Dolnym Śląsku. Wracamy tam równo po roku z jubileuszową galą FEN 10 „Gold Edition”. Wydarzenie odbędzie się ponownie w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu przy ul. Odrodzenia 28 b, w piątek, 8-go stycznia 2016 roku.

Dziesiąta z kolei gala to kolejne wyzwanie i zobowiązanie wobec kibiców i sympatyków naszej organizacji. Poprzednia edycja w Lubinie, FEN 5 „Cuprum Heros”, była niezwykle udana i dobrze oceniona przez media, widzów, a także fachowców rynku sportowego. Chcielibyśmy utrzymać poziom, który był widoczny na ostatnich naszych imprezach. Dotyczy to zarówno poziomu oprawy jak i poziomu sportowego.

O ten ostatni zadbają gwiazdy naszej organizacji: Marcin Zontek z Jeleniej Góry, walczący w MMA, a także Paweł Biszczak z Legnicy w formule K-1. Obaj wystąpili na poprzedniej edycji w Lubinie, jak też naszej ostatniej gali FEN 9 we Wrocławiu. Obaj odnieśli też podwójne sukcesy pokonując efektownie swoich rywali. Liczymy, że ponownie dadzą równie emocjonujące pokazy.

Tradycyjnie promować będziemy lokalnych zawodników zagłębia miedziowego i ponownie na naszym wydarzeniu kibice zobaczą mistrza Polski w Kickboxingu, Bartosza Muszyńskiego z Polkowic oraz utalentowanego Pawła Kordylewicza z Lubina walczącego w MMA.

Kibice mogą także liczyć na kolejny występ niezwykle lubianego Alberta Odzimkowskiego oraz nowo pozyskanego Pawła Hadasia. Obaj zawodnicy walczą w formule MMA i są wyróżniającymi się postaciami polskiej sceny. Kolejny raz szansę występu otrzyma Adam Golonkiewicz z Opola, którego waleczna postawa na FEN 9 zyskała uznanie kibiców.

„Po ostatniej gali, kibice domagają się od nas kolejnych tak świetnych widowisk jak FEN 9 we Wrocławiu. Podobnie rzecz ma się z zawodnikami i jesteśmy zasypywani ofertami. Wybierzemy najlepszych i najbardziej zdeterminowanych. Władze miasta Lubin i mieszkańcy regionu wciąż nas pytali – kiedy wrócimy? Więc jesteśmy po raz drugi z jubileuszową galą i po raz drugi będzie to spektakularne wydarzenie dla nas wszystkich w Lubinie. Obiecujemy najlepszą galę w naszej historii i już dziś zapraszam do hali RCS na niesamowite emocje MMA i K-1 spod marki FEN.” - powiedział Prezes organizacji, Paweł Jóźwiak.

Warto już teraz rezerwować bilety! Kolejne nazwiska i pierwsze zestawienia podamy już wkrótce, z zapewnieniem, że warto na nie czekać. Więcej informacji już w najbliższych dniach. Bądźcie z nami i zapraszamy do Lubina na Dolnym Śląsku w dniu 8-go stycznia 2016!

Paweł Jóźwiak & Rafał Sawicki
Organizatorzy FEN 10 „Gold Edition”

Bilety na galę FEN 10 „Gold Edition” dostępne są w sprzedaży na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna pod linkiem: TUTAJ.

Więcej informacji o gali FEN 9 i poprzednich imprezach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight - dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

    
     Źródło: Informacja prasowa